ყველა საქართველოს გულით გულშემატკივარს ჩემი პატივისცემა ვისაც კაი სიტყვა არ ენანება. ხოლო ვისაც ეხებოდა ჩემი კომენტარი მიხვდებიან თავად...
აბურჯანიას არ უცევდა ნაკრები?19 ცლამდე ? არავინ იციტ?
როგორ არ უწევდა არ წაიყვანეს უბრალოდ, მაგას არ მოვსთქვამ სულ ეს დღეები
ღმერთმა ქნას ვცდებოდე მაგრამ მგონი არასწორი გადაწყვიტილება იყო.. ისე კი მწვრთნელმა ყველაზე უკეთ იცის ვინ სჭირდება გუნდში და იმედია გაამართლებს
ესეიგი 23-ში სერბებთან იბრძოლებენ ეგენიც, მაგრამ ფრანგებივით ორმეტრიენები არ იქნებიან იმედია და დადებითი შედეგით დავასრულებთ. ამ ფრანგებს რას ასმევენ ან რას აჭმევენ, რაღაც სპეციალური ვიტამინებია ალბათ, ან ასაკი გადაიკეთეს? თუ ეს რეალობააა..
))))))))))))))))))))))
უკვე ვფიქრობ სხვა რამეში ხომ არაა საქმე? იქნებ სხვები ჯობნიან მართლა ღმერთმა ქნას თუ მაგის ფუფუნება გვაქავს რომ აბურჯანია კონკურენციის გამო დარჩა ნაკრებს მიღმა. შარშანაც ევროპაზე რატომღაც სკამზე დასვეს არა და ბოლო თამაშში რომ დააყენა ყველამ ვნახეთ რომ ნამდვილი ლიდერივით ითამაშა. ახლაც ოლბორგთან ძალიან მომეწონა აი არც კი ვიცი რა ვთქვა.. დღესაც ჩვენი ნაკრების ძირითადი პრობლემა როგორც მომეჩვენა ზუსტად ის იყო რომ ცენტრში ბურთის დამჭერი და თამაშის საკუთარ თავზე ამღები არავინ იყო, ერთი მარკოზაშვილი ცდილობდა ტექნიკური ბიჭია რაღაცით ჯამარაული გამხსენდა
მოკლეთ იმედია სამუშია გააძლიერებს ნახევარდაცვას. და კიდევ ჩემდა სამწუხაროდ ისევე როგორც ყველა ნებისმიერმა ქართულმა გუნდმა თუ ნაკრებმა არც ამ ნაკრებმა იცის ზუსტი პასი, ბურთის მიღება და დაცვიდან შეტევაში სწრაფად გადასვლა.. მაპატიონ ბიჭებმა არ ვაკრიტიკებ უბრალოდ თვალში საცემი იყო არა მარტო ფიზიკაში ამ კომპონენტებშიც განსხვავება. დავაბრალოთ სასტარტო მატჩს და ძალიან ძლიერ მეტოქეს.. იმედია გაიხსნებიან მომდევნო თამაშებში
გავიგე რომ გამარჯვებული შემადგენლობიდან არ ამოაგდო ხალხი მაგრამ... მაინც უცნაურია მართლა ან იმ შემადგენლობაში რატომ არ იყო