ჩემი აზრით იყო ასეთი მწვრთნელი. ივო შუშაკი
შუშაკი დროებით არ იყო? არც მახსოვს წესიერად რო არ მოგატყუო
Shushaki? 2 matchit sazgvrav mis sanakrebo mwvrtnelobis tvisebebs?
კი. რადგან მხოლოდ ამ ორ თამაშში ვნახე გუნდი, რომელსაც გარკვული სქემა ქონდა თამაშის, იცავდა მას და ყველა ფეხბურთელი იყო ფორმაში
2 marchi zaan cotaa daskvnis gamosatanad. Mitumetes erti waago
მახსოვს ის წაგება ირლანდიასთან და მაგ თამაშზე ნამდვილად ვიტყვი რომ კარგად ვითამაშეთ და წავაგეთ. ეცლიათ მერე მეტი და ვნახავდით
03:51 | 16.11.2020
Irlandiastan titkmis yoveltvis gamogvdioda tamashi, egaa rom yoveltvis vagebdit mainc, ase rom axali araferi yofila shushakiseuli marcxic
00:41 | 16.11.2020
არა, მანდ ისევ დაცვაში ჩადგომამ წააგებინა, 6-7 მცველი ჰყავდა დაყენებული გატანილი გოლის შემდეგ. არადა, გამწვავების შემთხვევაში მოიგებდა მატჩს, ისეთი თამაში მიდიოდა.
00:18 | 16.11.2020
ბიჭო,სპორტულ საიტზე ამ დედანაქაჩი პოლიტიკით,რომ არ გადაძოვოთ ტვინი არ შეიძლება?იქ ოცნებისაც და ნაცების კიდე უარესად..რა გაატ...კეთ მართლა?ეს დედა...ნული თუ პოლიტიკური თემები გინდათ,ათობით საიტია პოლიტიკურ თემებზე,რომ წერენ და იქ აკომენტარეთ.სპორტული საიტია აქ და ყ..ზე გვკიდია აქ პოლიტიკა.ან სპორტზე წერეთ,ან მოგვასვენეთ აქ ხალხი და სადაც პოლიტიკური თემებია იქ აკომენტარეთ კაცო.ყელში ამოვიდა ეს დემაგოგია რა.შემაზიზღეს საიტზე შემოსვლა.წაგებით ისედაც ნერვებზე აშლილი შემოხვალ,რომ რაღაც აზრები გაუზიარო და გაიზიარო,ისაუბრო სპორტზე,სპორტულ წარმატებასა,თუ წარუმატებლობაზე და ამ დროს გხვდება ერთი და იგივე ადამიანების დაშტამპული ტექსტები.თან ყველა სტატიის კომენტარების ველში დაკოპირებული.აქ ხალხი შემოვდივართ სპორტის თემების განხილვისთვის და ნუ ბილწავთ საიტს პოლიტიკური დემაგოგიით.მართლა ყელში ამოვიდა ნაცი,ქოცის ძახილი.ისევ ვიმეორებ ქოცისაც მაგრად და ნაცის ასმაგად მაგრად.მაგარი მკიდია სპორტულ საიტზე ერთიც და მეორეც.დაასვენეთ ხალხი და მოეშვით პოლიტიკურ დემაგოგიას.სპორტული საიტია და წერეთ სპორტზე
00:21 | 16.11.2020
ნაცებს და ქოცებს შევეხე ცოტა ისე შინაურულად და ზოგადად პოლიტიკურ პარტიებს, მაგრამ ისეთი კომბინაცია არაფერი გამომიყენებია და რატო დამბლოკა ვერ გავიგე
00:54 | 16.11.2020
ვისაც უნდა მიემხროს,ან ერთს,ან მეორეს.უბრალოდ ხო შეიძლება სადაც პოლიტიკაა იქ განიხილონ.სპორტულ საიტზე ნაცი ქოცის და პოლიტიკის განხილვა ძალიან არ მსისმოვნებს.ვიკამათოთ,ვისაუბროთ სპორტზე.ერთმანეთს აზრები გავუზიაროთ.არ მესმის რატო უჩნდებათ სპორტულ საიტზე პოლიტიკური თემების შემოგდების სურვილი.
00:58 | 16.11.2020
ჩემთვის ყველა ქოფაკის მხარდამჭერი ან თავადაც ქოფაკია ან დებილი. მათი ადგილი კი ჩემს ქვეყანაში არ არის. ასე რომ შენგან განსხვავებით საერთოდ ადამიანებად არ ვთვლი პოლიტიკური პარტიის მხარდამჭერებს.
00:45 | 16.11.2020
რა დაწერე???
00:20 | 16.11.2020
შენ თუ პოლიტიკას და სპორტს ვერ აკავშირებ ერთმანეთთან, მაშინ გეტყვი რომ ფეხბურთის ფედერაცია 250 მილიონით ფინანსდება წლიურად. პოლიტიკოსების, ანუ ბიჯეტის გამანაწილებელი პარლამენტის მიერ
ჰოდა მაგ კუთხით,ტოცა წერს ვინმე ეგ სპორტსაც ეხება და წეროს,მაგრამ როცა სრულიად სხვაგან გადადის რაც არანაირად არაა კავშირში მაგ შემთხვევაში?სპორტული ფედერაციების დაფინანსების თემა სპორტს ეხება.არჩევნებზე ვინ ვის რა მისცა ეგ არანაირ კავშირში არაა სპორტთან.