ლორია- კაკაბაძე კვირკველია გრიგალავა ხოჭოლავა -კანკავა გვილია კვეკვესკირი- ჩაკვეტაძე კვარაცხელია-კაჭარავა
კვარაცხელიაზე რომკ წერთ სარგებლიანობის მაჩვენებელი დაბალი აქვსო როგორ აქვს დაბალი ? ესტონეთთან ვინ გააკეთა საგოლე პასი და ვინ აწიოკებდა მთელი თამაში იმათ ნახევარდაცვას და დაცვას ? მაგის გამო შეტევაში წასვლას რომ ვერ ბედავდნენ ! თანაც რაც მთავარია უჩვეულო ადგილზე თამაშობდა და ამიტომ ვთვლი რომ უმაგრესად ითამაშა და რუსეთში რამხელა სახელი დაიგდო ამ 6 თეში ვხედავთ და რეებს უშვრება რუსეთის საუკეთესო მცველებს ! ბევრი თვლის რომ რუსებს მაგარი მცველები არ ყავთო და ვერ დავეთანხმები რუსები შექმნაში არიან სუსტები თორე დანგრევაში და შეტევის ჩაშლაში იცოცხლე მაგრები არიან ცესკასთან გახსოვთ რუსეთის საუკეთესო მცველ ფერნანდეს თავიდან 2-3 ჯერ რომ დაახვია თავბრუ იმის მერე ის ვეღარ ბედავდა წინ წასვლას და თავის სახელგანთქმულ რეიდებს ვეღარ აკეთებდა და დიდ წილად ამანაც ითამაშა დიდი როლი იმ მოგებაში და ეს არაა სარგებლიანობის მაჩვენებელი ? ერთადერთმა მცველმა (მგონი ჩიჩერინია გვარად) შეძლო მისი დაჭერა ასე თუ ისე და ეგრევე აჯახეს მატჩის საუკეთესო მოთამაშის პრიზი არადა რამოდენიმეს უფრო ეკუთვნოდათ ის პრიზი! სარგებლიანობას რაც შეეხება მისი ბრალი არაა რომ დებილი "თავდამსხმელები" ყავს რუბინს და ხვიჩას ასპროცენტიან საგოლე პასებს ვერ იყენებენ ! ყველაფერს რომ თავი დავანებოტ რუსი ქართველს დაუმსახურებლად რომ არ შეაქებს ეგ ვიციტ და რა პრესა აქვს ხვიჩას რუსეთში და როგორ უყვართ რუბინის (და არა მარტო რუბინის) ბალეშიკებს ეგეც ვიცით და სლუცკი კაი ტიპი კია მაგრამ ისიც არ დააყენებდა ძირითადში ხვიჩას და გუნდის ლიდერად არ აღიარებდა ! აი აი დავითაშვილმა ოდნავ მოუკლო თამაშს და ვერ მოისროლა როტორში ? თუმცა ეხლა კი ძალიან ნანობს მაგის გამო P ერთი კი მართალია დარტყმა მართლა არ უვარგა ხვიჩას მაგრამ აუცილებლად გამოასწორებს მაგასაც და მერე ვნახავთ ტოპ გუნდების რიგში ჩადგომას ხვიჩას გადასაბირებლად !