ალბათ ტორპედოს გულშემატკივრები გაბრაზებულები არიან, მაგრამ მე ეს გუნდი მომწონს , მარტლა მომავლის გუნდია, ძაან ბევრი ფეხბურთელები ყავს ასაკობრივი ნაკრებებიდან.
მართლაც მომავლის გუნდია ტორპედო...
ახლგაზრდები ყავს ბევრი და თან პერსპექტიულები
ჟილინას პრეზიდენტს ალბათ ფრეზე ჰქონდა დადებული მაგის კარგიც მივაწახნაგე რა.დინამო გახევდა ამ ახვრებს.გამოუცდელ ბიჭებს მოუგეს და უხარიათ.გულა შე ტავტიტველა მალე გაგედება
რაებს ლაპარაკობთ არ გცხვენიათ ხალხნო რა გარიგებული რაებს მიედ მოედებით ჩვენც შეგვიძლია კარგი ფეხბურთის თამაში მაგრამ ეს ხშირად არ ხდება გვაქვს კარგი გამონათებები ხოლმე თუ ქართული გუნდი აგებს მაშინ ილანძღებით თუ იგებს ისევ ილანძღებით ჩაწყობილი იყო და ათას სისულელეებს ამბობთ როგორც ეს დინამოს შემთხვევაში იყო შახტარის ძლევის შემდეგ ჩვენც შეგვიძლია ფეხბურთის თამაში ფეხბურთი არის ადვილი სპორტი როცა ბიჭები ინდომებენ კარგ შედეგსაც დებენ ეს ჩვენ უნდა დავაფასოთ გულშემატკივარმა ასეთი ლაპარაკი კი კარგს არ მოგვიტანს ამ ბიჭებს მადლობის მეტი რა ეთქმის ევროპაზე ერთ ერთ სტაბილურად მოთამაშე გუნდს ამ ახალგაზრდა ბიჭებმა არაფერი დაუთმეს მეორე მატჩი ზოგს აქ ბევრს ეგონა დიდი ანგარიშით წავაგებდით გავნადგურდებოდით ეს არ მოხდა ბიჭების თავდადების გამო მათ ეს უნდა დაუფასოთ ვისაც ამის არ ჯერა ამ ბიჭები და ამ გუნდის ჯობია გაჩარდეს არა სისულელეები ილაპარაკოს