მტყუანის დედა და მთელი საგვარეულო დასვან ბოთლზე შე გადაგვარებულო საქონელო შენ გიხაროდა ხოო ხალხს რომ აწამებდნენ მაშინ @
fidofido (3392)
ნაცებისაც და ქოცების დედაც მოვ...... ქვეყანა შუაზე გახლიჩეს. დამშეული და გამწარებული ხალხი ერთმანეთს დაერია აგინებს მეორეს რადგან მისგან განსხვავებული აზრი აქვს და ეს დემოკრატია ჰგონია. რუსეთი რომ არ მოგწონთ და აგინებთ რუსი ტურისტები ან რუსეთში ნაშOვნი ფულით გადარჩენილი ოჯახები ხომ გინდათ? სანამ მეცემით ავი ძაღლებივით ბიძინას და კალაძის ერთი ადგილის მლოკავებით ბიძინა მილიარდელი რუსეთში გახდა და სწორედ იქ ნაშოვნი ფულით გიყიდათ კლავიატურის ლომებო. თუ მასეთი პატრიოტები ხართ აქ კლავიატურზე წკაპუნს მიდით და დაიბრუნეთ სამაჩაბლო ან დაიცავით დავით გარეჯი. საქართველო არც მიშათი დაწყებული და არც ბიძინათი მაგრამ ასე თუ გაგრძელდა ქოცებით დამთავრდება. ჩრდილოეთ კორეას დაამსგავსეს ქვეყანა. პარლამენტში ხლეთა გროვააა
17:38 | 27.12.2020
არ ვარ ნაციონალების მხარდამჭერი,მაგრამ რამდენ ქართველსაც შეურაცხობა მიაყენეთ მაგ ნათქვამით,იმდენი თქვენი დდშვც ... თქვენისთანა ს***ბმა მიიყვანეს ქვეყანა ამდენ განხეთქილებამდე
08:15 | 28.12.2020
ერთი შენ ხარ ქართველი და მერე ის სააკიანის ნახირია @ თქვენ ყველას გამზრდელს შესთხარა ყველა ნაღდმა ქართველმა @ მიდი მოუწოვე ისევ რუსევს და მერ5ე მაგ დროშით გაიწმინდე პირი @
21:43 | 26.12.2020
moshe (85)
ოცნების მედროვები ფულზე დახარბებული უსაქმურები უმეტესობა მაგრამ აი ვერ ვიგებ რა დონის დაყ.,.ლი უნდა იყო მიშასი და ნაცების გჯეროდეს ომი წააგო სულელური ავანტურა და შემდეგ ხალხი ქუჩაში გამოიყვანა და აზეიმა გავიმარჯვეთო და სნნით გააშვებინა პირდაპირ ეთერში მთელი მსოფლიო გაოცებული პირდაღებული გვიყურებდა და რას ფიქრობდა ძნელი მისახვედრი არაა ბოლოს თან 150000 დაყ.. ლი ძალიან ბევროა საქართველოსთვის
11:31 | 27.12.2020
ოცნებაშიც მაგარი ნა..რბი არიან მაგრამ ტიპი რომ ნაც მკვლელებს მხარს დაუჭერს ის უნდა იხმაროს კავმა და მაგის გამზრდელებიც !@
17:03 | 26.12.2020
ბაგი-რეი (2264)