11:14 | 17.11.2019 | ნანახია NaN - ჯერ
კიუშუ ბაშოზე გაგამარუმ მეშვიდე მარცხი განიცადა და უარყოფითი ბალანსის ზღვარზეა (+VIDEO)
კიუშუ ბაშოს მე-8 საშეჯიბრო დღეს კვლავ წარუმატებლად ასპარეზობს თეიმურზ ჯუღელი. გაგამარუ ჯურიოს მე-9 ნომერ სოკოკურაის დაუპირისპირდა და იორიკირის ილეთით დამარცხდა.
ეს აღნიშნული წყვილის 24-ე დაპირისპირება იყო და ქართველმა გოლიათმა ურთიერთშეხვედრებში მე-14 მარცხი განიცადა.
აღსანიშნავია, რომ გაგა უკვე უარყოფითი ბალანსის ზღვარზეა, რადგან წლის ბოლო სუპერტურნირზე 7 მარცხის წილ მხოლოდ 1 მოგება აქვს და კიდევ ერთი წაგების შემთხვევაში უარყოფით ბალანსზე გავა, რაც იმას ნიშნავს, რომ დიდი ალბათობით ჯურიო დივიზიონიდან მესამე დივიზიონ მაკუშიტაში დაქვეითდება.
კომენტარები (4)
00:58 | 15.11.2022
ბაგი-რეი (2264)
მანჩესტერის დატოვება გადაწყვეტილი ამბავია. სადღაც გადავა მაინც.
21:26 | 14.11.2022
ძიუდოო123 (1282)
ამ დონის სპორცმენი იყო და ამდონის ხე მაგრად ტეხავს. ელემენტარულია პატივი ეცი იმ კლუბს მწვრთნელს თანაგუნდელებს ვინც ფეხბურთელად გაქცია ვინც მილიონებს გიხდის. ეს უნდა გადაიყვანო სარეზერვო გუნდში და ზაფხულამდე მოედანს არ გააკარო ასეთები ამის ღირსები არიან. ამხელა კაცი ხარ უკვე მიხვდე იქნებ რომ გუნდი შენზე ვერ იქნება დამოკიდებული ვერ იქნები პირველი კაცი
17:43 | 14.11.2022
Kobe Bean (21683)
მანჩესტერმა ფულემთან თამაშის წინ თქვა კრისტინაზე,დაუდგენელი მიზეზით არის ავად რის გამოც გამოტოვებს ამ თამაშსო და მართალი უთქვამთ)))დალანძღა მთელი გუნდი და მერე გაუკვირდება სკამზე ჯდომა.ბუნებრივია ზამთარში წასვლას ეცდება მაგრამ ეგ ზაფხულზეც ცდილობდა წასვლას და არავინ წაიყვანა,ასეთი დამოკიდებულების შემდეგ კი ზამთარშიც გაუჭირდება ნორმალური კლუბის პოვნა.ისე ერთი გმირობა მაინც გააკეთა,თვითონ ილაპარაკა და დის ინსტაგრამი არ გამოუყენებია)))
15:40 | 14.11.2022
O. Mertskhali (8101)
))))