21:59 | 18.07.2019 | ნანახია 830 - ჯერ
არაბული "პანიონიოსში" გადავიდა
საქართველოს ეროვნული ნაკრების და აწ უკვე "პუშკაშ აკადემიის" ყოფილი თავდამსხმელი ბაჩანა არაბული კარიერას "პანიონიოსში" გააგრძელებს. როგორც ბერძნული კლუბის ოფიციალური ვებგვერდი იუწყება, არაბულმა სამწლიან კონტრაქტს მოაწერა ხელი.
ბაჩანამ კარიერა "საბურთალოში" დაიწყო და წლების განმავლობაში "დილას", "ალკორკონის", "ცხინვალის", თბილისის "დინამოს", "სამტრედიას" და "ბალმაზუივაროშის" რიგებში ასპარეზობდა. "პუშკას" აკადემიაში" არაბულმა გასულ სეზონში ითამაშა და 24 მატჩში ექვსი გოლი გაიტანა.
00:02 | 19.07.2019
ilia_juventus (2091)
ჰო, ჯერ აქ დაამტკიცეთ რისი ტ**ც გაქვთ და მერე წადით უცხოეთში... ბომბარდირი გახდი აქ თუ რა გააკეთე?? რითი ხარ კუტალიაზე, გაბედავაზე, კოხრეიძეზე ან კაპანაძეზე უკეთესი?
23:48 | 18.07.2019
მაკვირვებს ეს ქართველი ვითომ ფეხბურთელები რააა.. ეს პანიონისი ისეთ ფინანსურ პრობლემებშია რომ ჩემპიონატს მინუს 6 ქულით იწყებს. რისი იმედით მივიდა მანდ საინტერესოა.. გადმოდი რა ჩვენს ჩემპიონატში და ითამაშე აქ თითქმის იმდენივე ხელფასზე რაც უნგრეთში გქონდა და საბერძნეთში გექნება. ევროპის ტურნირებზე მაინც დაეხმარები ქართულ გუნდებს მანდ მაჩანჩალა გუნდებში თამაშს არ ჯობია? გამოიჩენ აქ 2-3 წელი სტაბილურად თავს და გადახვალ ნორმალურ გუნდში. კაროჩე რააა..