კატო ფიფიას და შოთა ხოდაშნელის გამარჯვებით დასრულდა ჭადრაკის სასახლეში გამართული დედაქალაქის ჩემპიონატი 16 წლამდე ასაკის მოჭადრაკეთა შორის.
ფიფიამ (მწვრთნელი - ზურაბ სტურუა) 16 წლამდე ასაკის გოგონათა შორის 7-დან 5 ქულა დააგროვა და ნახევარი ქულით გაასწრო მეორე ადგილზე გასულ იანა ენგიბარიანს (მწვრთნელი იოსებ კვირიაშვილი), ხოლო ბრინჯაოს მედალი 4 ქულით მარიამ სიჭინავამ (მწვრთნელი - ლაშა ჯანჯღავა) დაისაკუთრა.
ვაჟთა შორის ასევე ერთპიროვნულად გაიმარჯვა ხოდაშნელმა (მწვრთნელი - დავით ზარქუა). მის აქტივში 7-დან 6,5 ქულაა. მეორე ადგილზე 5,5 ქულით გიორგი სანიკიძე (მწვრთნელი - დავით გურგენიძე) გავიდა, ხოლო მესამეზე, 5 ქულით, ანდრია ლოლაძე (მწვრთნელი - დავით ზარქუა) განთავსდა.
ჯაბა მაგარი ბიჭია ! ნამდვილად იმსახურებს უკეთეს კლუბს... მაგრამ ესეც კარგია
უკრაინის დონეს არ ვედრები, მაგრამ სადაც შერიფი გადის მესამედ, დინამო მეორედ ან დილა პირველად ვერ უნდა მოხვდენნ, ფუ ამის რა :@:@:@:@