0:11 | 30.05.2019 | ნანახია 2507 - ჯერ
შედეგიანი აპელაცია: "პალერმო" სერია C-ში გავარდნას გადაურჩა
იტალიურმა „პალერმომ“ სერია B-ში ადგილი შეინარჩუნა. მოგეხსენებათ, სიცილიური გუნდი რამდენიმე დღის წინ სერია C-ში ფინანსების გაყალბებისთვის დააქვეითეს, მაგრამ აპელაციამ შედეგი გამოიღო.
იტალიურმა გუნდმა ხსენებული გადაწყვეტილება გაასაჩივრა, რომელმაც დადებითი შედეგი გამოიღო. განახლებული გადაწყვეტილების თანახმად, „პალერმოს“ 20 ქულა ჩამოაკლდა და სერია B-ს 2018-2019 წლების სეზონი მე-11 ადგილზე 43 ქულით დაასრულა (ისე კი, 63 ქულით დაასრულა სეზონი) და შესაბამისად, გავარდნა თავიდან აირიდა.
„პალერმოს“ სასჯელის გაუქმება სხვა გუნდებსაც შეეხოთ. საქმე ისაა, რომ სერია C-ში გავარდა „ფოჯა“, რომელიც სიცილიელთა დაქვეითების შემდეგ ადგილს ინარჩუნებდა, მაგრამ ვინაიდან ახლა ეს ადგილი ისევ გათავისუფლდა, მომდევნო სეზონში რანგით მესამე დივიზიონში მოუწევს თამაში.
გარდა ამისა, სერია B-ს პლეი-აუტში „სალერნიტანა“ და „ვენეცია“ გაეჯიბრებიან ერთმანეთს და დამარცხებული სერია C-ში გავარდება.
20:12 | 23.06.2014
buska (1193)
ისედაც არ გვყავს ბავშვები და რა დროს დისკვალიფიკაციაა და ნაკრები რა შუაშია საერთოდ,ეს უსტიაშვილი ვერ ამართლებს და ვეღარ მიხვდნენ სხვას ჩააბარონ 20 წლიანები და დიდ ნაკრებში ხო რას ამბობ თავისი ლუბიმჩიკების შერჩევის მეტს არაფერს არ აკეთებს.
19:24 | 23.06.2014
წარმატებები ნაკრებს მაგრამ ეგ უსტიაშვილი მოაცილეთ ამათ.
18:43 | 23.06.2014
mishkamilan (1652)