ნუ გრიზმანს თუ იყიდან სუარესიცაა მაშინ გასაშვები და მესი-დემბელე-გრიზმანის ტრიო წინ
ბელერინი-პიკე-უმტიტი-ალბას დაცვა,ბუსკეცი ტიაგო დეიონგის ცენტრი და მესი-სუარესი-დემბელეს შეტევა.ასეთი გუნდის დაყენება მარტივად შესაძლებელია და არც ფული დაჯდება ბევრი.ორი არც თუ ისე ძვირადღირებული ტრანსფერია განსახორიცელებელი ამ შემთხვევაში.კოუტინიო-რაკიტიჩი გასაშვებია ორივე და მაგ ფულიდან მორჩებათ კიდევ ფული
15:39 | 29.05.2019
ბარსელონას თამაშში რევოლუცია რომ მოხდეს უნდა დაბრუნდეს პეპი,ან ჩავი თუ გაქაჩავს მწვრთნელობას ეგეც შეიძლება,სხვა შემთხვევაში ბარსა ძველ ფეხბურთს ვეღარ დაიბრუნებს.შედეგები ამ გუნდსაც აქვს მაგრამ თამაშზეა აქ საუბარი.ბევრი ისეთი ფეხბურთელია დღეს ბარსელონაში რომელიც ბარსას სათამაშო სტილში არ ჯდება და უბრალოდ არც შეუძლიათ ეგეთი თამაში.ტიკი-ტაკას ჭირდება უმაღლესი დონის ტვინი,პრესინგი და ტექნიკა.ბუსკეცი-მესი ეს ორი კაცია დღეს ბარსაში ის ვისაც ეგეთი თამაში შეუძლია და ეგენიც ბერდებიან.დანარჩენი რაკიტიჩი ვიდალი დემბელე კოუტინიო სუარესით რა ტიკი-ტაკა უნდა ითამაშო?ფლანგის მცველებიც მნიშვნელოვანია და მარჯვენა მცველიც არ ყავს თავისი სტილის.მარცხნივ ალბა კიდევ ხო და არც რობერტო და მითუმეტეს სემედუ ტიკი-ტაკას აზრზე არაა.რობერტო იმიტომ რომ არაა მაგ კაცის პოზიცია მარჯვენა მცველი და ცენტრშიც ვერ ქაჩავს.თავისი სტილის ფეხბურთელები და მწვრთნელი ყავს მოსაძებნი ბარსას.რა თქმა უნდა წარმოუდგენელიცაა ასეთი ტრანსფერები რომ მოხდეს მაგრამ სიტყვაზე ჩამოვწერ თერთმეტეულს რომელიც ტიკი-ტაკას ითამაშებს.შტეგენი ბელერინი პიკე დელიხტი ალბა ბუსკეცი დეიონგი ტიაგო მესი აზარი გრიზმანი.5 ფეხბურთელი ყავს საყიდელი კიდევ რომ გამოასწოროს სიტუაცია და წარმოუდგენელია ეგ მოხდეს.მაგრამ ეტაპობირვად მაინც შეუძლია დაბრუნება,სიტყვაზე ახლა 2 ფეხბურთელის ყიდვით და მომდევნო წელს ისევ 2-ის.დეიონგი კი იყიდა და ტიაგო უნდა იყიდოს ამ ზაფხულს კიდევ და ბელერინი.ფორვარდებზე და დელიხტზე მერე იფიქროს.