https://www.youtube.com/watch?v=mIJWy77bigc
აღსანიშნავია სოლომონ კვირკველია,რომელმაც კლუბში სათამაშო პრაქტიკის არქონის მიუხედავდ,ნაკრებში მაინც მაღალ დონეზე ჩაატარა შეხვედრები!...
ჩემთვის საბოლოო შეფასებისას მთავარი კრიტერიუმი ნაკრებში თამაშია!
კლუბებში ჩვენი ფეხბურთელების თამაშს ვაკვირდები,რომ მერე ნაკრებში მაჩვენოს მაღალი დონე...
შესაბამისად-ალბათ მაინც ოქრიაშვილი.
ყველა ის გოლები საქართველოს ჩემპიონატში,უცხოურ კლუბებში...რომ საბოლოოდ შედგეს გოლი(!) ნაკრებში,რომელიც ჩვენს უპირველეს მიზანს მიგვაახლოვებს-შესაბამისად ოქრიაშვილის გოლი უელსში!
-აღსანიშნავია გურამ კაშია,როგორც ნაკრების კაპიტანი,ლიდერი!აღსანიშნავია,რომ წელს ჯანომ მოუმატა!წლის აღმოჩენა-ვაკო გვილია!კაკაბაძის თამაშმაც დიდი გავლენა მოახდინა ნაკრების თამაშის ხარისხზე!...
პ.ს.ეხლა მთელი ყურადღება სერბებთან მატჩზე!სერბებთან და მოლდოვაში ექვი ქულა აუცილებელი ასაღებია,რომ შემოდგომაზე დარჩენილ მატჩებს სატურნირო მოტივაცია,დატვირთვა გააჩნდეს!
გვილიას ვაძლევ ხმას,ახალი სისხლი შემოიტანა ნაკრებში და წლის აღმოჩენაა ნამდვილად!!
დააფასეთ ხალხო ანანიძე მას მილიონებს სთავაზობდნენ რომ რუსეთის მოქალაქეობა აეღო, მაგრამ ჯანომ უარი უთხრა რუსებს და ჩვენი ქვეყანა საქართველო აირჩია და ჩვენს ნაკრებში ითამაშა.ძაან ჭკვიანი ფეხბურთელია გუნდში პატარა პირლოსაც ეძახიან.წარმატბები ჯანო შენ ამას იმსახურებ.
ნაკრებში ჩატარებული თამაშების მიხედვით, რა თქმა უნდა - ოქრიაშვილი.
გამარჯვების გოლი ესპანეთთან. გოლი ყაზახეთთან. გოლი და 100%-იანი საგოლე პასი(მჭედლიძეზე) უელსთან.. გვილია იყო ძალიან კარგი აღმოჩენა, მაგრამ ოქრიზე კარგი არ ყოფილა.
საკლუბო კარიერის მიხედვით - ანანიძე.
ქართველების კლუბებიდან ყველაზე ძლიერ მათგანში თამაშობს, ძირითადში და შედეგიანად.
სხვათაშორის, მისი 2 გოლი რომ შევიდა სპარტაკის TOP 10 გოლში, მანდ ჯანოს შორიდან გატანილი გოლი არ შესულა(არსენალთან), არც კარგი დრიბლინგის მერე რომ გაუტანა აეკს და არც ანჟისთან გატანილი გოლი, ესენიც კარგები იყო. მშვენიერი გოლი გაიტანა ავსტრიასთანაც.
ობიექტურად, ამ ორში უნდა გადაწყდეს. ერთი ნაკრებშია უკეთესი, მეორე კლუბში. მაგრამ მე მაინც ჯანოს მივეცი ხმა. რადგან ნაკრებში, ალბათ, უფრო კარგია, ვიდრე ოქრი კლუბში.
ისე რამხელა სიაა,გერმანიას შეშურდება..დდდდდდდდდ
საუკეთესო ფეხბურთელი როგორ უნდა ავირჩიოთ, რომელი ნაყურები თამაშიდან? ალბათ ნაკრების ნათამაშები თამაშებიდან. მე პირადად ძალიან მომეწონა გვილია იმედია გააგრძელებს პროგრესს. ჩემი ხმა გვილიას.
რა ჯანო ხალხო ოქრიმ ისეთი მნიშვნელობის გოლი გაუტანა ესპანეთს საქართველოს საუკეთესო ფეხბურთელად კი არა ევროპის საუკეთესო ფეხბურთელობაც ალალია მისთვის
ჩემთვის გვილია...ვატაკე ხმა..
მოვა დრო და კაკაბაძე დადგება ლიდერებში და აქ ხსენებაშიც არაა (არც ეკუთვნოდა მარა მაინც)..
ფაჩულია და გორგოძე დაამატეთ თორე საუკეთესო როგორ გინდა ამოარჩიო...
რადგან არ ამატებთ იყოს მაშინ ჯანო ანანიძე..