მოკლედ სერიოზული მძიმეწონოსანი სასტავი იყრის თავს სანიაკუს შესასვლელში და შესასვლელთან და თუ ყველა კაი ფორმაში შეხვდა მაისს, კაი კოლექტიური იერიში გამოუვათ ზედა სანიაკუზე, იტოგში მაგარი ბათქა-ბუთქი აიწევა...
ერთი რამე ნაღდია, ოძეკების ამჟამინდელი შემადგენლობა წლის ბოლომდე ვერ მიაღწევს, ჩემი აზრით პირველი ალბათ გომბეშო დაყვინავს, უწია ასაკმა და ვეღარ ქაჩავს, გოიედუ ვერც ვერასდროს ქაჩავდა, იმედია კისეს ეს ახალი კონკურენცია გამოაცოცხლებს ცოტათი
პ.ს. ტერონოფუჯის რაც შეეხება, წინაზე თუ არ ვცდები 8-7 ქონდა, ახლა 13 მოიგო, 13+8=21 ანუ მომდევნოზე 12 მოგებით ოძეკობას ჩაიჯიბავს ბიჭი, თუ არა და 10-11 მოიგებს და მერე ერთი 9 ან 10-იც ეყოფა
13:29 | 22.03.2015
ტერუნოს არ ეყოფა, კიდე 2 ტურნირი უნდა, იმიტომ რომ სანიაკუში შესვლის მერე იწყება ათვლა 33ის, ნაკლები შანსია ტოჩის კომუსუბობის დაჟე მ1-იც,შეიძლება მ1 აღმოსავლეთით დასვან, გაგა ტოჩის ადგილას მოთავსდება, ოკინოუმის სადღაც მ5 ან მ6 ზე დააქვეითებენ, -15 ქონდა და მაგიტო, მიოგირიუს ერთი საფეხურით აწევენ, ტოჩიოძანი სეკივაკე იქნება, იჩინოჯო კი კომუსუბი, მიოგირიუს ჩაანაცვლებს, ნუ ჩემი აზრით ასე იქნება, მარა ბებრები რას გადაწყვეტენ ძნელი მისახვედრია.