12:17 | 29.01.2019 | ნანახია 1427 - ჯერ
სოლსკიაერი: „ეგებ, წლეულსაც მოგვეგო რაიმე“
„მანჩესტერ იუნაიტედის“ მთავარმა მწვრთნელმა, ოლე გუნარ სოლსკიაერმა, ჟურნალისტებს უთხრა, რომ მისი გუნდი რაიმე პრიზის მოგებას მიმდინარე სეზონშიც შეეცდება.
„პრემიერლიგის საუკეთესო ოთხეულში მოხვედრა ჩვენი ოცნება არ არის. ჩვენ „მანჩესტერ იუნაიტედი“ ვართ და ყოველთვის უნდა ვცდილობდეთ ჩემპიონობას. შესაძლოა, ამ სეზონში არ გამოგვივიდეს, მაგრამ წინ უნდა ვიყუროთ და ძველი „მანჩესტერი“ გავხდეთ.
ახლა ჩემპიონთა ლიგაში და ქვეყნის თასზეც ვასპარეზობთ ამიტომ, მხოლოდ ოთხეულში მოხვედრაზე არ ვფიქრობთ. საკუთარ თავს უნდა ვკითხოთ: ეგებ, წლეულსაც მოგვეგო რაიმე? ადრეც მითქვამს, რომ ყოველ მატჩს იმ განწყობით ვხვდებით, რომ აუცილებლად უნდა გავიმარჯვოთ.“ - განუცხადა ნორვეგიელმა სპეციალისტმა Goal-ს.
23 ტურის შემდეგ, 44 ქულით, „მანჩესტერი“ პრემიერლიგაში მეექვსე ადგილზეა.
15:44 | 29.01.2019
საღოლ ამ კაცს დაამგვანა გუნდს მანჩესტერი.ტიტულს რამდენად მოიგებს წელსვე რთული სათქმელია მაგრამ ბევრად უკეთესი გუნდი რომ არის მანჩესტერი და ეს კაციც ჯერჯერობით რომ ამართლებს იმედებს ეგ არცაა სალაპარაკო.თუ გავითვალისწინებთ იმას რომ სავარაუდოდ ნეიმარი ორივე თამაშს გამოტოვებს მანჩესტერთან,პლუს რაბიოც დუბლებში ყავს პსჟ-ს ჯერჯერობით,არაა გამორიცხული მანჩესტერმა პსჟ მოისროლოს ლიგიდან.