რომის „ლაციომ“ ტურინის „იუვენტუსთან“ შინ 1:2 წააგო. თუმცა, მასპინძლები ტურინელებს სჯაბნიდნენ და საგოლე მომენტები უფრო მეტად რომ გამოეყენებინათ, სამ ქულას მოიპოვებდნენ.
„არწივების“ მთავარმა მწვრთნელმა სიმონე ინძაგიმ თამაშის შემდეგ ხაზი სწორედ ამას გაუსვა:
„მიმდინარე სეზონში არ მახსენდება, რომ „იუვენტუსი“ ასეთ რთულ ვითარებაში ყოფილიყოს. არც იტალიაში და არც ევროპაში. 9 კუთხური ერთის წინააღმდეგ 8 დარტყმა სამის წინააღმდეგ... თუმცა, ფეხბურთი ასეთია, სასტიკია. წაგება არ დაგვიმსახურებია, რადგან დიდი თამაში ჩავატარეთ.
ეს მატჩი ნეგატიურია შედეგის თვალსაზრისით. სამწუხაროა, რადგან შეგვეძლო ანგარიში 2:0 გაგვეხადა. ბევრი საგოლე მომენტი ვერ გამოვიყენეთ. მეტოქემ კი, კარში პირველივე დარტყმით გაგვიტანა. პენალტი? - ლულიჩი უბრალოდ არ უნდა შეხებოდა კანსელუს, რადგან თამაშგარეში რჩებოდა“, - აღნიშნა ინძაგიმ.
შეგახსენებთ, რომ „ლაციო“ ემრე ჯანის ავტოგოლით დაწინაურდა, მაგრამ „იუვენტუსმა“ ჟოაუ კანსელუსა და კრიშტიანუ რონალდუს გოლებით მორიგი გამარჯვება მოიპოვა.
საქართველო 31-ე ადგილზეა 8,666 ქულით, აზერბაიჯანი კი 37-ე 6,207 ქულით. გუშინ აზერებმა 0,375 ქულა აიღეს და როგორ გადაგვისწრეს ერთი ამიხსენით
უცხოელებით ყავთ გატენილი თორე თვითონ მარტო ვერც მაკედონიის გუნდს მოუგებენ და ვერც თუნდაც მალტისას. ჩვენთან ამას აზრი არ აქვს 90% ისეთები ჩამოდიან ჩვენებურებს არაფრით ჯობნიან. აზერებს უმეტესობა ჩვენზე უკეთესები არ ჩამოყავს მარა იმათ იმ დონის ფეხბურთელებიც არ ყავთ
minimum 5 6 weli gvinda rom mat donemde mividet. da gadavaswrot.
Ratom gikvirt rom gagvaswro?! im dros roca chven kerdzo klubebs vebrdzodit. ragacis an vigacis gamo xels vushlidit ganvitarebas. da vshlidit. azerebi piriqit. vitardebodnen. ukve 3 donit gvjobian. magram ar vagiarebdit. yofiliyo xinikadzis torpedo. ugulavas tbilisi. gelashvilis borjomi. focxverias ameri da ver gvajobebdnen. gavkari furclit sjobnas roca realobit karga xania gvajobes.
eh am upulobis deda m.o.v.t.y.a.n tore sada aris azerebis gadasaswrebi..
azerebs ert sam weliwadshi magari chempionati eqneba,chvenze bevrad win iqnebian..
neftchi 4-0 zestafon kargat gaixsenet daa nu xart shuriani xalxiiii egre rom gshuurt imitomac araferi gvimartleeebs :s
რა 4-0 .. 3-0 მოგვიგეს იმ ს ი რე ბმა და მერე სახლში 2-0 ვიგებდით და 2-2 დავასრულეთ. ეგ ზესტა იყო მაშინ ცუდ მდგომარეობაში გრიგალაშვილი და რამდენიმე ფეხბურთელი აღარ გვყავდა ჰო და ამიტომ წავაგეთ. აბა ახლა დაეჯახოს ნეფთჩი დინამოს სადაც უდნა იქ მოუგებენ ჩვენები
100 %სადაა მაგათი მოსაგები მალტის გუნდს ვერ უგებენ!
is ar dagaviwydet ro azerebma 4-0 mogvigees da exl gikviirt tu ratom gvaswereebeen? sadac gvicheren iqac gvigeben
აზერებს უნდა გადაასწროს ხვალ ქუთაისმა-------მიგინეიშვილი-----ტაბატაძე სანდოხაძე ჭანტურია ჭელიძე-------გიგაური-----ცინცაძე კუხიანიძე ფანცულაია გოროზია---ბარაბაძე