არადა, ცვერნა ზვეზდამ მოუგო ფორით DDDD
ასეთზე ყოველთვის ბაიერნი მახსენდება 2012/13 წ.ში. ბატესთან 1-3 წააგო და მერე ყველაფერი რომ მოიგო იმ სეზონში.>D
16 თამაში დარჩა კიდევ საიდანაც რთული 4-ია.მანჩესტერი-ევერტონი გასვლა და ჩელსი-ტოტენჰემი სახლი.გასაგებია პრემიერლიგური ზღაპრები ის რომ ყველა თამაში რთულია და ასე შემდეგ,ასევე გასაგებია ისიც რომ ზოგჯერ ნებისმიერ ჩემპიონატში შეიძლება ვერ მოიგოს ლიდერმა ვინმე სუსტთან მაგრამ რეალურად ეგ 4 თამაში აქვს რთული,დანარჩენი თამაშები კი როცა ასეთი შემართება აქვს გუნდს ტიტულისთვის უნდა მოიგოს აუცილებლად და იმ 4-დანაც 2 მაინც უნდა მოიგოს კიდევ.ლივერპული წელს უკვე გავარდა ორივე თასიდან და მხოლოდ ლიგა და პრემიერლიგა დარჩა სათამაშო და აქაც პრიორიტეტი მაინც პრემიერლიგა უნდა იყოს.მოკლედ მართლა მაგარი შანსი აქვს წელს და აღარ უნდა გაუშვას ხელიდან.სიტი საშიში მეტოქეა,მაგათ მართლა შეუძლიათ დარჩენილი 16-დან 16-ივე თუ არა 15 მაინც მოიგონ რა კალენდარიც არ უნდა ქონდეს,ამიტომ ლივერპულმა ლიგაც უნდა დაიკიდოს და მთლიანად პრემიერლიგას მიაწვეს.თასებიდან რომ გავარდა აბსოლიტურად სწორად მოიქცა.შეიძლება ისე წავიდეს საქმე რომ ლიგასაც კი მიაქციოს ყურადღება რადგან მართლა ეგ 2 ტურნირი დარჩა სათამაშო ახლა მაგრამ მაინც ურჩევნია ლიგიდანაც გავარდეს.სიტიმ თუ ჩართო ტემპი ბევრ თამაშს მოიგებს ძაან და არ ღირს რისკად არც ლიგა თასებზე კი ვთქვი რომ აბსოლიტურად სწორად მოიქცა რომ გავარდა.