ზამთრის სატრანსფერო ფანჯრის დახურვამდე, „ბარსელონას“ მთავარი მწვრთნელი, ერნესტო ვალვერდე ერთი თავდამსხმელის დამატებას არ გამორიცხავს.
„მუნირ ელ-ჰადადის წასვლის შემდეგ, შეტევაში ერთი ადგილი გაგვითავისუფლდა. სატრანსფერო ფანჯარა ჯერ-ჯერობით ღიაა. ვნახოთ, მოვახერხებთ თუ არა ახალი მოთამაშის შეძენას. თუ ვერა, მაშინ ვინმეს მეორე გუნდიდან დავაწინაურებთ.“ - განუცხადა 54 წლის სპეციალისტმა Goal.com-ს.
შეგახსენებთ, რომ „ბარსელონა“ ლონდონის „ჩელსის“ თავდამსხმელის, ალვარო მორატას იჯარით აყვანას აპირებდა, მაგრამ მოგვიანებით გავრცელდა ინფორმაცია, რომ კატალონიური კლუბის სპორტულმა დირექტორმა, ერიკ აბიდალმა, გადაწყვეტილება შეცვალა და ექსრეალელზე უარი თქვა.
ლაშა, ოლიმპიური ოქროს ველოდებით შენგან.
მე ძმაო ტალახაძისგან ოლიმპიურ ოქროს ველოდები ოლიმპიური რეკორდით!!!
ღმერთმა ჯანმრთელობა მისცეს და ტრავმები აცილოს.
წარმატებები ლაშას
მადლობაააააა!მაგრები ხართ.კალათბურთი,რაგბი,ძიუდო და ეხლა ძალოსნობა.ამ სახეობის მამები არიან ნამდვილი პროფესიონალები და საამაყო ერისშვილება.წარმატება ქართულ სპორტს