ბლინდი უნდოდა ზამთარში ბარსას 10 მილიონი შეგვთავაზეს და დაჟე ახლა 18 მილიონად იყიდა აიაქსი
ხოსეპ ბართომეუმ "ბარსელონა" "სევილიის" მატჩის მერე ისაუბრა: "მე ეხლა იმ ფეხბურთელებზე ვარ ფოკუსირებული, რომელებიც კლუბში ირიცხებიან. ახლა პოგბაზე ფიქრის დრო არ მაქვს. ანდრეს ინიესტას შემცვლელი? ვფიქრობ, გუნდში მისი შემცვლელი ბევრი მოიძებნება, მაგალითად არტურო ვიდალი."
ეს ერთი და ბარსა ჟმოტი გრადია. ცდილობენ რაც შეიძლება ნაკლები დახარჯობპნ და რაც შეიძლება მაქსიმუმი მიიღონ. აბა კლუბი პოგბამ 45 მილიონს+გომეში+მეტს რო არ გაიმეტებს პოგბაში, იქ რაზე საუბარი. 4 წელი დარჩა კონტრაქტის დასრულებას და მისიას ასე 180-200 მილიონია. ბაიერნიც ეგრეა ჰიონესი რო თქვა სულელი კიარა ფეხბურთელში 200 მილიონი გადავიდადოო
15:11 | 16.08.2018
კაი რა ჟმოტი, ანდრე გომეშში, დენის სუარესში და პაკო ალკასერში სხვა არცერთი გუნდი ამდენ ლიმონს არ გადაყრიდა. ეპოქალური გუნდი დაშალეს ტიპებმა))) პლიუს დემბელეში 125 მილიონი როცა მბაპეს ყიდვა შეეძლოთ 130 ლიმონად. გულშემატკივტების 75%ს მბაპე უნდოდა და ამათ დემბელე იყიდეს))) კიდე კაი შეცვალეს სპორტული დირექტორი თორე ბუნტის მოსაწყობად ჩავიდოდი
15:18 | 16.08.2018
მაგ ფეხბურთელები ინგლისური გუნდები რო დაინტერესებულიყვნენ უფრო მეტს გადაახდევინებდნენ. მხოლოდ ინგლისური კლუბები ხარჯავენ ყოველწლიურ ყველაზე მეტ თანხას ტრანსფერში. თუ ასეთი გამეტება ები არიან გადაიხადონ რაც ღირს პირდაპირ და წაიყვანონ. მარტივი გზით უნდოდათ ყიდვა და მიიღეს სანი გრძელი