"ლაციოს" ნახევარმცველი ფელიპე ანდერსონი კარიერას "ვესტ ჰემში" გააგრძელებს. როგორც Sky Sports-ი სანდო წყაროზე დაყრდნობით იუწყება, ლონდონელები და რომაელები ტრანსფერზე უკვე შეთანხმდნენ და ინგლისელები სამხრეთამერიკელის სანაცვლოდ 35 მილიონ გირვანქა სტერლინგს გადაიხდიან.
ანდერსონი კი "ჩაქუჩების" ყველაზე ძვირადღირებული ფეხბურთელი გახდება. ბრაზილიელი უახლოეს მომავალში ლონდონში ჩაფრინდება და სამედიცინო შემოწმებას გაივლის. ასევე, ინგლისური მედიის ცნობით "ვესტ ჰემი" და ანდერსონი კონტრაქტის დეტალებს იოლად შეათანხმებენ.
ფელიპე "ლაციომ" 2013 წელს "სანტოსიდან" 7.5 მილიონ ევროს სანაცვლოდ დაიმატა. გასულ სეზონში ბრაზილიელმა 32 შეხვედრა ჩაატარა, გაიტანა რვა გოლი და ათი საგოლე გადაცემა შეასრულა.
ლაციოში დარჩა ვინმე?
ლივერპულს ისე მოიხსენიებ რო მოსკოვის სპარტაკი იყოს. და ის სჰენი მანცჰესტერული გუნდები და ჩელსი ერთადგილას არ მოსვას ლივერპულმა განსაკუთრებით წითელი ეშმაკები და ჩელში ფრთხილად
ლივერპულს ძაან ძლიერი სასტავი ეყოლება ამ სეზონში.არ გამიკვირდება ლიგას თუ დადებენ
ეს ბიჭი ვესტჰემზე მაღალ დონეს იმსახურებდა წესით. მაგრამ ვესტჰემმა ისეთი შემადგენლობა შეყარა წესით არსენალს, ტოტენჰემს და ლივერპულს კი გაუწევს კონკურენციას, მაგრამ მანჩესტერულ გუნდებთან და ჩელსისთან წესით გაუჭირდება
სად ტოტენჰემის შემადგენლობა და სად ვესტ-ჰემი...ამათი კონკურენტები იქნებიან ევერტონი და ლესტერი
ლანსინი,უილშერი,იარმოლენკო,ანდერსონი,არნაუტოვიჩი,ჩიჩარიტო...ძაან ბევრი ხარისხიანი ფეხბურთელი ეყოლება ვესტ-ჰემს.ინგლისში ძაან მაღალია საშუალო დონე