მსაჯობა ჯბადაღებული თემა გახდაო გახდება აბა რა იქნება ოფსაიდიდან გატანილ გოლს თავი დავნებოთ გასაგდები იყო იქ ფეხბურთელი არასპორტული თამაშისთვის და არ დაინახა მსაჯმა 5 მა თან. მაგრამ ეს წაგება ტორონჯაძის კისერზეა.ისეთ ბურთებს არ მაზავენ
რამენაირად იანვრამდე 15და 20 ქულამდე უნდა მოვაგროვოთ...მერე გუნდიც შეთამაშდება უფრო და გაძლიერდება,ეხა თავდამსხმელი გვინდა სასწრაფოდ გოლის გატანა უჭირს გუნდს,ვნახოთ იმ აფრიკელმა გაამართლის ეგებ
leon20 ფარერების 2 გუნდში კი არა ერთში თამაშობდა. "თბილისში" თამაშობდა და მგონი მაგის მერე წავიდა ფარერებში
stripslashes((strlen('https://www.facebook.com/pages/FC-Sioni-Bolnisi-სკ-სიონი-ბოლნისი/713153242033697')>0?'https://www.facebook.com/pages/FC-Sioni-Bolnisi-სკ-სიონი-ბოლნისი/713153242033697':'https://www.facebook.com/pages/FC-Sioni-Bolnisi-სკ-სიონი-ბოლნისი/713153242033697'))
stripslashes((strlen('https://www.facebook.com/pages/FC-Sioni-Bolnisi-სკ-სიონი-ბოლნისი/713153242033697')>0?'https://www.facebook.com/pages/FC-Sioni-Bolnisi-სკ-სიონი-ბოლნისი/713153242033697':'https://www.facebook.com/pages/FC-Sioni-Bolnisi-სკ-სიონი-ბოლნისი/713153242033697')) დაალაიქთ რა კაცურად
კვერენჩხილაძე უკვე დინამო ბათუმში ასპარეზობს და პირველ ამხანაგურში 1 გოლი მიითვალა ხოლო თასის მატჩში თამაშის მიწურულს შემოვიდა და ორი საგოლეც გააკეთა