ახლა კი ვხვდები თუ რა დონის ფეხბურთელი იყიდა დინამო ბათუმმა
ფორვარდი ზაქარია ბეგლარიშვილი გიორგი ქვილითაია ეს 2 გააძლიერებდნენ ერთი საყრდენიც არ აწყენდათ
kaxelishvili gasagdebi iyo,pirveli goli tamashgare iyო
ეხ გურია ძლივს დაბრუნდა და ეხლა ისევ არ გავარდეს არ ყავს კარგი შემადგენლობა ის ხალხი რომ შეენარჩუნებინათ 6-ეულისთვისაც იბრძოლებდნენ ეხლა კიდევ გაუჭირდებათ მემგონი დარჩენაstripslashes((strlen('http://sportall.ambebi.ge/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/53057-situacia-gaakhileth-thvalebi-ramdeni-ugundo-gvyolia.html')>0?' http://sportall.ambebi.ge/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/53057-situacia-gaakhileth-thvalebi-ramdeni-ugundo-gvyolia.html':' http://sportall.ambebi.ge/fexburti/qarthuli-fekhburthi/chempionati/53057-situacia-gaakhileth-thvalebi-ramdeni-ugundo-gvyolia.html')) აგერ ნახონ არის ცოტა თავისუფალი აგენტი კიდევ აქედან და იქნებ დაიმატონ საცოდაობა იქნება ისევ ამ გუნდის გავარდნა
kai msajoba iyo bravo,tavdamsxmeli gvindა
stripslashes((strlen('http://www.youtube.com/watch?v=67OtdIFPycA')>0?'http://www.youtube.com/watch?v=67OtdIFPycA':'http://www.youtube.com/watch?v=67OtdIFPycA'))
ბრავო.სიონი ექვსეულის კანდიდატია
ეგ რაც დღეს მოხდა სირცხვილია, გინდ პატარა დაარქვი გინდ დიდი. ტორონჯაძე vs კვერენჩხილაძე პირველი, ეს არ იყო გუნდში ასაყვანი , მეორე კიდე გასაშვები. კაცმა 3 ქულა წაგვართვა და ბოლნისში გაუშვა.
უბრალოდ არ შემიძლია გავჩუმდე, მახარაძის გასაგონად ვამბობ, ტორონჯაძეს რო თავდასხმაში ათამაშებ ეგ არის შემტევი ნახევარმცველი, და კიდე ეგ 30 ნომერი სად თამაშობდა არ იკითხავ? ფარერების ორ კლუბში აქ ნათამაშები. გიგა დააბრუნეთ გიგააა, ალბათ მარტო მე არ მოვითხოვ ამას