ბერიშვილი და ლოდნარიძე ნაკრებში ვერაფერს რომ ვერ აკეთებდნენ ვიფიქრე უბრალოდ ცოტა დრო ეძლევათ და თან გამოუცდელობის გამო დაძაბულები არიან მეთქი, მაგრამ გამოჩნდა რომ სამყუხაროთ მიზეზი დაძაბულობა და ნერვიულობა კი არა უკლასობაა და მთავარი პრობლემა ისაა რომ როგორც ჩანს ეს უკლასო იგროკები მაინც სხვებზე უკეთესები არიან ჩემპიონატში. სხვა მხრივ მადლობა ბიჭებს თავდადებისათGვის რაც აშკარად იგრძნობოდა მაგრამ კლასი მართლა ვერ შევატყვე ვერცერთს
და ვითა ვინ მიატოვა?
14:18 | 26.10.2017
ფედერაციამ მაგრად დაიკიდა...აშკარა იყო რომ არ სურდათ ვითას დახმარება...თუნდაც უფლება უნდა მიეცათ რომ უმაღლესში ეთამაშა ვითომ წელს რომ არ გააგდეს ბათუმი და მეცხრედ დაამატეს მაშინ არ შეეძლოთ???მაგრამ ეგრეა თუ თავისი მეგობრები არ აკეთებენ და მათ ინტერესებს არ იზიარებენ კიარ ეხმარებიან პირიქით ძირავენ....რა გვაწყენდა ეგეთი გუნდი???მაგრამ ყველამ დაიკიდა და არავინ დაუდგა გვერდში თორემ თუნდაც ამ ევროზე ერთი ორი ბიჭი მაინც გვეყოლებოდა კიდევ ევრო ასპარეზზე გამოცდილება მიღებული
23:59 | 25.10.2017
ვინ მიატოვა არ ვიცი მარა ჩვენ, რომ გულშემატკივრებმა ცუდაღ მოვექეცით ვითას ნაღდია.
23:33 | 25.10.2017
არავინ ვითხოვთ მათგან წელს ჯგუფიდან გასვლას....მთავარია ეს შემდეგ წლებშიც გაგრძელდეს და სამი ოთხი გუნდი თუ ითამაშებს ყოველ წელს ევრო ტურნირებს იდეალური იქნება....მარტო უცხოეთში მოთამაშე ქართველებით მივედით გარკვეულ დონემდე ახლა საჭიროა შიდა კალათბურთის განვითარება რომ სიღრმე გვქონდეს და მერე შეიძლება ბევრ რამეზე ფიქრი...მაგრამ არ შემიძლია ამ შარაბიძე-ლონდარიძეს წყვილს არ შევეხო...შარაბიძე არასპორტული ტლანქი ვინც მაგას კალათბურთელებო დააბრალა...კარგი ვერ უტევ მაგრამ დაცვაში ესე მარტივად ბურთს როგორ უნდა გიხსნიდნენ...ლონდარიძე პიროვნულად მაგრად მევასება ჯიგრიანი ქართველიაDDმაგრამ ძაან უკლასოა რა სათამაშო აზროვნება საერთოდ არააქვს და პლიუს სულ ჩხუბობს...რომ გადავხედოთ საშვალოდ 15 წუთს თამაშობს და სულ გავარდნის ზღვარზეა...იმედია დინამოს ამ წამოწყებას მხარს აუბავს როგორც ფედერაცია ისე ქართული კლუბები და განაგრძობენ წინსვლას და არ მიატოვებენ ისე როგორც არმია და შემდეგ ვითა მიატოვეს
00:38 | 26.10.2017
ბაზარი არაა არ ვითხოვთ ჯგუფიდან გასვლას მაგრამ რას ვითხოვთ ვიცით? ანუ რა მიზანს ემასახურება ჩვენი თამაში ევროტურნირზე?
23:03 | 25.10.2017
მე მგონი ამათი კრიტიკა დღეს უადგილოა ეს გუნდი ევროტურნირებზე სულ გადის და შემადგენლობას და დაფინანსებას გადავხედოთ.
ჩვენ ჯერ კიდევ დამწყებები ვართ. გავიდეს სხვა გუნდიც უშლის ვინმე? აგერ არმიას ხო მაგარი დაფინანსება და მაგარი მოთამაშეებიც ჰყავდა და ჯგუფიდან, რატომ ვერ გავიდა?
23:01 | 25.10.2017
კაი მწვრთნელი მოიყვანეთო და დაფინანსებაზე რას იტყვი?
23:11 | 25.10.2017
ის დაფინანსება ნამდვილად აქვს დინამოს კარგი მწვრთნელით რომ ამაზე უკეთესი შედეგი დადოს. არმიას რომ ახსენებ მეგა გუნდი იყო და ფავორიტი მაგრამ მწვრთნელი დამწყევი და გამოუცდელი. ეგეც გახსოვს კარგად
00:20 | 26.10.2017
უკეთეს მწვრთნეწლზე არც მე ვარ უარს მაგრამ მწვრთნელი რა შუაშია როცა ფარის ქვეშმარტო მდგომები ისვრიან და ელემენტარულ ბურთებს ვერ აგდებენ, ბერიშვილმა და სხვებმაც ისეთი ბურთები გამაზეს რომ გაბრაზებაც ვერ შევძელი იმენა სიცილი ამიტყდა.