როცა ფეხბურთელი არ ყავს იმ დონის რო ევროთასებზე ათამაშოს ეგ რა ცეცაძის ბრალია?)) ან უკეთესი მწრთვნელი გვყავს ჩემპიონატში? ჯერ პირველ ლიგაში მოთამაშე ფეხბურთელებით 3წელია რა შედეგს დებს ჩვენ ჩემპიონატში. და პირველ ლიგიდან მოსული ფეხბურთელებით ლიგაზე ვერ დადებს ვერანაირად შედეგს. და კიდე კაი ხანს ვერც ვერავინ ივარგებს ევროთასებზე სანამ კარგი დონის ლეგიონერებს არ ჩამოიყვანს კლუბები. არ ვამბობ რო ცეცაძე ევრო დონის მწრთვნელია მარა არც არავიზე ნაკლები არაა.მე პირადად მისი სტილი მომწონს უბრალოდ უკეთესი შემსრულელები ჭირდება გუნდში
02:11 | 25.09.2017
ცეცაძეს ის არ უნდა ეთქვა ვისაც სამტრედიის გავარდნა გაუხარდა გილოცავთო რა ყ ეობაა ვის უნდა გახარებოდა ქართველ გულშემატკივარს ეგ
21:02 | 24.09.2017
GIO<>JUVE-10 (146)
ვინც ყავდა მაგიტაც არუნდსა პაზორდებოდე ძმაო აზერებტან,თუ ტრა.არა აქ არავინ ეხვეწება წავიდეს,ვიჯდეთ და ვუყუროთ ჩვენ სვარკა ჩემპსნ და არ მოვთხოვოტ ელემენტალური რომ არ გაგვაპაზორონ მაინც ხო?? ოკ შორს წავალთ აე..არც ვარტდარს ყავს ვარსკვლაბები მაგრამ ასეთი უნამუსო მჭვრთნელი არაა მაგატან აეგაა განსხვავება.
21:37 | 24.09.2017
მაშინ უარი ვთქვათ საერთოდ ევროთასებზე. რა აზრიაქ ვინ რიმელი მწრთვნელი გაიყვანს გუნდს მაინც გაპაზორებული გამოვდივართ. ცეცაძემ რადგან 5-0 წააგო ადვილია ხელის შეწმენდა მასზე თორე ამ შემადგენლობით იგივე მოუვიდოდა სხვასაც. ტორპედოს უფრო სუსტი მეტოქე ყავდა მარა რაქნა. ამ წელია ვერცერთმა მწრთვნელმა ვერ მოახერხა შედეგის დადებს გინდ კლუბი თქვი და გინდ ნაკრები. ანუ ფეხბურთელები არ გვყავს იმ დონის რო შედეგი დადონ.
22:21 | 24.09.2017
2 წელია ჯიგარო გვაპაზორებს,კაროჩე ერთს გეტყვი ფაიზაღს,მაგას ,მარტო 1 ლიგიდან უნდა დაევალოს გუნდებვის ამოყვანა და ეგააა რა )) მეთოხეა მეტოხე კიტხე აგერ სხვებსაც აზრი მემარტო არ ვიზახი ამას
22:48 | 24.09.2017
))) ეგეც საქმეა პირველ ლიგიდან გუნდის ამოყვანა. მე პირადად ცეცაძეს სტილი დევდარიანის და ჭიაბრიშვილის სტილი მაგრად მევასება. მეტი შემსრულებლები რო ყავდეთ ამ სამ მწრთვნელს შედეგს უეჭველი დადებდნებ.
19:44 | 24.09.2017
NBA ბოსტონ სელტიკსი (48)