ვიღაცას ქართველები ძაან უყვარს
მაგარი ბიჭი იზრდება 4 ნომერი მაგარი თამაში შემოატრიალეს.ჰოლანდიასთან რომ დაგვემართა კონაღამ ისე გამეორდა,მაგრამ გაგვიმართლა.ჰოლანდიასთან წაგება მწვრთნელის ბრალი იყო ბოლოს ისეთი კალათბურთელები შემოიყვანა რომლებსაც თამაში არ წაუვიდათ 23 24 და 69 ნომრები 5 ქულიანი უპირატესობა წამებსი გაანიავეს და იქეთ მოგვიგეს 5 ქულით
21:35 | 19.08.2017
ყოჩაღ ბიჭებო!! იმედია ამ თაობიდან ეროვნული ნაკრების ბევრი მოთამაშე გვეყოლება!!
21:33 | 19.08.2017
უცუდესი ჩავარდნა ქონდათ შეტევაში მესამე მეოთხედოი ბოლოს და მეოთხის დასაწყისში მთელ 11-12 წუთში მხოლოდ 4 ქულა ჩააგდეს !ამის გამო იყო 8 ქულით ვიგებდით და ბრიტანელები 5 ქუილით გავიდნენ წინ ასეთი უშედეგო მონაკვეთი მე პირადად არ მახსოვს რომელიმე გუნდს ჰქონოდეს @
21:32 | 19.08.2017
ბრავო ეს რა იყო ცუდად ვარ... მადლობა ბიჭებს აი ანდრონიკაშვილმა ხომ ბევრი შეცდომა დაუშვა მაგრამ თითოეულ მომენტში იგრძნობოდა. რომ დიდი მომავალი აქვს და მინუსებს ასაკის მატებასთან ერთად აღმოფხვრის...ხო მართლა 32ნომრის გვარი მინდა სასწრაფოდ და კლეი დამითაგეთDტიპმა რა პროცენტით ისროლა მეორე ტაიმში ხო ვაბშე არ გაუმაზავს...და ბოლოს მადლობა მწვრთნელებს ჩაგდებული პირველი ტაიმის შემდეგ მათაც არანაკლები სასწაული მოახდინეს... მიყვარხართ ქართველებო
21:30 | 19.08.2017
ერთიც ვთქვათ:
თავდადებისა და შესანიშნავი თამაშის მიუხედავად, თამაშს ვერ მოვიგებდით, მეტოქესაც აურაცხელი რაოდენობის შეცდომები რომ არ დაეშვა და ბოლო წამებზე ამდენი ჯარიმები რომ არ გაეფუჭებინათ.
მოკლედ, იმის თქმა მსურს, რომ დღეს იღბალიც ჩვენს მხარეზე იყო და ღვთის წყალობაც.
ფერისცვალებას გილოცავთ ამ გამარჯვებასთან ერთად!
skorpio (661)
21:28 | 19.08.2017
ვაა მოიგეს ყოჩაღ ბიჭებს. ვერ ვუყურე. ვამბობდი ჯგუფში ძალით წააგეს ამათან მეთქი და არ მიჯერებდნენ.
11:53 | 20.08.2017
ვუყურე მაგ თამაშს და გაქცევის მერე მართლა აღარ გამოუდიათ თავი, ასეთი რამე ყველგან ხდება, გააჩნია ბადეს.
სასწაული თამაში შემოატრიალა ჩვენმა 4 ნომერმა (ანდრონიკაშვილი) ძალიან მაგარი გამთამაშებელი გვეზრდება და ეხლავე უნდა მაგას მიხედვა ! იქნება ზაზამ ჩაუწყოს ნბა ს რომელიმე ფარმ კლუბი მაგარი იქნებოდა !
22:24 | 19.08.2017
თამაშს უყურე?_ ვინ შემოატრიალა თამაში? 9 დაკარგვა ქონდა..პირადად აგებდა თამაშს.თამაში შემოატრიალა ფეიქრიშვილმა.ბიჭს 5/5 სამიანი ქონდა, 1/1 ორიანი და 4/4 ჯარიმა..100% ! ...ყველას რატი აკერია პირზე და ამ ბიჭზე არავი არაფერს ამბობს..სასწაული ხალხი ვართ)