თემურ ქეცბაიას გაწვრთნილმა "ორენბურგმა" რუსეთის პირვლ დივიზიონში ზედიზედ მესამედ წააგო. ამჯერად "ენისეისთან" გასვლაზე 0:2. ქეცბაიამ მატჩის შემდეგ აღნიშნა, რომ თამაშის მიხედვით, მისი გუნდი წაგებას არ იმსახურებდა.
"ბევრ საუბარს აზრი არ აქვს. შესაძლოა, მარცხს არ ვიმსახურებდით, მაგრამ როცა ასე ცუდად თამაშობ დაცვაში, მერე რამის მიღწევა რთულია. იოლად გვიტანენ გოლებს. დღეს თამაში მიმდინარობდა პირველ შეცდომამდე და ჩვენ დავუშვით. "ორენბურგმა" ზედიზედ მესამედ წააგო. უნდა ვიმუშაოთ, რამდენიმე დღეში მომდევნო მატჩია.
..."ენისეისთან" სამი მცველით ვითამაშეთ. ასე გადავწყვიტეთ მატჩის წინ. ვფიქრობ, ტაქტიკაში არაა საქმე, რადგან გოლები სქემის კი არა, მცველების მოქმედების ბრალი იყო. სამი მცველით ორი გოლი გავუშვით და ორი მცველით რომ გვეთამაშა, რამდენს გავუშვებდით? ორ ბურთს როცა მიიღებ, გათანაბრება რთულია".
აბა ქეცბაისტებოო ეხლა რას იტყვით თქვენ "სუპერ მწვრთნელზე" ? DD გუნდი ორენბურგი თუ არსებობდა არც კი ვიცოდი ქალაქ ორენბურგზეც მარტო ის გამიგია სიმღერა რომაა--ორენბურგსკი პუხოვიი პლატოოოკ DD ასეთ ჭღყჰ კლასის გუნთან ვერ აკეთებს ვერაფერს და ნაკრებში დავაბრუნოთოო!!! DD
მაქ მესები იბადებიანო თემურამ და ამბებიო
ტემურაა სასტაული კაცი ხარ რა სე ჩემალააამესებს სად იპოვი ღრუსეთის 1 დივიზიონში ? სულ გაგიჯდი ჯგიროჯან?