ხოდა მაგ ფედერაციაქ აქებდა გუშინ მელოტა არველაზემ გადაიყვანა ესეც თავის ჭკუაზე
მარტო ქეცბაია კიარაა დამნაშავე რამეში არამედ ხალხიც როცა ფეხბურთელი არ თამაშობს არგენტინაში ან იტალიაში დედას უტყ.... ბალეშიკები...აკ კი მხოლოდ საიტზე ვილანძღებით....თუმც უკვე ეგეც გადაგვარდა და ვიცინით ეხლა....თემური არაა დამნაშავე რა ფეხბურთელი რომ პირველი ტაიმის მერე ფეხზე ვეგარ დგას და სიარულიც აღარ შეუძლია მაგ ჯადოქარი კიაარა რამე ასტერიქსის და ობელიქსის სასმელი დაუმზადოს..რა რაიონში ნახეთ სადაც კარგი რესტორნებია იქ ყრიან და არაყს და პივას ვერ აგდებენ ხელიდან...სიგარეტი არაყი ღვინო პივა რა ფეხბურთზეა საუბარი...რომელმა ჟურნალისტმა დაწერა ამაზე რამე...შეცდომები კი მანაც დაუშვა რათქმაუნდა...რა ხუბუტიას რა უნდა გუნდში როცა რეხვიაშვილმა თურქები და აზერები გააგიჟა..შანსი უნდა მიეცა არა წუთები არამედ თამაშები..ბოლოს კი დავამატებ წასვლით კი უნდა წავიდეს..არა იმიტომ რომ რამე ვერ გაქაჩა არამედ იმიტომ რომ უკვე ნამეტანი დაიძაბა ურთიერთობა და ეგ მაგის წასვლით თუ გამოსწორდება მხოლოდ...ხოლო ჩვენ კი მჭედლიძეს და მისნაირ მოღალაატეებს მივხედოთ ვინ ტრამვის გამო აქ არ ჩამოდის და ნაკრების თამაშის დღეს გოლები გააქვთ სხვა თამაშში..
17:08 | 12.11.2014
pupone10 (1042)
მჭედლიძის საქციელს არ ვამართლებ და ვთვლი რომ ვისაც მწვრთნელი გმაოიძახებს ის აუცილებლად უნდა ცამოვიდეს, თუ ტრამვიანია მაინც უნდა ჩამოვიდეს და ნაკრების ექიმმაც დაადასტუროს. მაგ. ფაბრეგასის მოყვანა შეიძლება. მაგრამ მჭედლიძის ადგილას ყველას ექნებოდა წყენა. კაცი რომელიც თამაშობს სერია ა -ში და იმ პერიოდში მუდმივი სათამაშო პრაქტიკა ქონდა, ძალიან კარგად გამოიყურებოდა. ვისაც არ გინახავთ ნახეთ რომას და უდინესთან მისი თამაშები და ორივე გუნდის შემადგენლობაში ერთერთი საუკეთესო იყო მოედანზე. კარგად თამაშობს მეორე სართულზე უპირისპირდება ბრიტანულ ნაკრებს და თან დავალება გაქვს ფეხბურთელებისთვის მიცემული მაღალი ბურთებით მოამარაგონ ცენტრფორვარდი, (ყოველშემთხვევაში მე მიწაზე გაგორებული პასი არ მინახავს.) და ასეტი მოთამაშე შემოგყავს 88 წუთზე. შეხვედრაში, რომელშიც ყველაფერს აკეთებ 1-1 დამთავრდეს და შეტევა საერთო არ გაკლია. თან კონკურენტი ფეხბურთელი თამაშობს საქართველოზე ბანძ ჩემპიონატში. რა თქმა უნდა ექნებოდა წყენა და ეგ არც დამალა ლევანმა. არ ვამართლებ მის საქციელს მაგრამ ქეცბასგან მეტ დაფასებას იმსახურებდა.
შეტევა საერთოდ არ გაინტერესებსთქო მაგის დაწერა მინდოდა.
თავისი უტაქტობით და უზრდელობით მერე ისე ქნა რო ფეხბურთელების ბრალეულობა გადაფარა.
16:49 | 12.11.2014
ფეისბუქზე ერთი ამბავი იყო ატეხილი გუშინ ძველბიჭურად ილაპარაკა ქეცბაიამ და მიაკაჩავა მინაშვილიო, ეტყობა ხალხს ძველბიჭური და უზრდელი კაცი ერთმანეთის სინონიმები გონიათ, ქეცბაიას არაფერი აქვს საერთო ძველბიჭურ საუბართან ის ლაპარაკობს უზრდელი კაცის ენაზე რომელსაც ფეხებზე კიდია სხვა დანარჩენი,