ლიტვა,ჩეხეთI,ფინეთი,საქართველო,ბელგია,რუმინეთი.საქართველო პირველი ან მეორე ადგილით გადის მერვედფინალში.ასეა ეს.
ფინეთი და რუმინეთი ერთ ჯგუფში ვერ მოხვდება
ამათ ფინეთი მესამე კალათაში უწერიათ და რუმინეთი მეექვსეში.იმიტომ დავწერე ბრატ,გაიხარე.ისე ნებისმიერ წილისყრის შედეგისას ჯგუფიდან გასვლაში არანაირად არ მეპარება ეჭვი რაც არ უნდა ძლიერ ჯგუფში მოვხვდეთ,პირველი-მეორე ადგილით გასვლა იმიტომ მინდა რომ მერვედფინალშიც ადვილად გადასალახი მოწინააღმდეგე შეხვდეთ ჩვენს ლომებს.
შეიძლება იმას გულისხმობ რომ ფინეთი და რუმინეთI შესარჩევშიც ერთ ჯგუფში იყვნენ და ეკრძალებათ ისევ ერთ ჯგუFში ყოფნა,ეგ წესი თუ მოქმედებს უკეთესი ავცდენილვართ მონტენეგროს და ეგაა.გაიხარე ბრატ.
მაგიტომ არა მასპინძლებია ორივე და ერთად არ მოახვედრებენ
მართალი ხარ,მაგას აღარ დავკვირვებულვარ,კარგი მაშინ ჩემს ვარიანტშI რუმინეთის ნაცვლად ისლანდიას ავირჩევ,გაიხარე ბრატ.
ჯგუფში რო გავსულიყავით მეორე ადგილზე ვიქნებოდით მე-6 კალათაში დიდი ალბათობით.
ახლა ღრუსეთს და სლოვენიას ავცდით. V-დან მონტენეგრო არ გვინდა, დანარჩენებს წესით უნდა ვაჯობოთ. VI-დანაც ნებისმიერს უნდა ვაჯობოთ. თავისთავად თუ უაზრო დაკარგვები არ გვექნა.
მშვენიერია! როგორც ჩანს მონტენეგროს დამარცხებამ და ჯგუფში ჩვენმა პირველობამ ფიბას ბოსებიც დააფიქრა და აიძულა ჩვენთვის ანგარიში გაეწიათ. ახლა მთავარია რომ ცოტათი იღბალმაც (კენჭისყრამ) ხელი შეგვიწყოს. ამჯერად ნაღდად არ მსურს ჩვენს ჯგუფში მონტენეგრო მოხვდეს. ჩემი აზრით, საუკეთესო ვარიანტი იქნება: ლიტვა (I კალათიდან), ლატვია ან ჩეხეთი (II კალათიდან), ნებისმიერი გუნდი ხორვატიის გარდა (III კალათიდან), საქართველო (IV კალათიდან), ბელგია ან პოლონეთი (V კალათიდან), ნებისმიერი გუნდი (VI კალათიდან).
ყველაზე უარესი ვარიანტია: ესპანეთი ან საფრანგეთი (I კალათა), ბერძნები ან იტალია (II კალათა), ხორვატია (III კალათა), საქართველო (IV კალათა), გერმანია ან მონტენეგრო (V კალათა), დიდი ბრიტანეთი ან უკრაინა (VI კალათა)
გერმანიამ არა მგონია რამე ქნას ევროპაზე.
აი სად გამოგვადგა მონტენეგროსთან მოგება და ბურთების სხვაობა. ყოველთვის ბოლომდე ბრძოლაა საჭირო.
იმედია წილისყრა არ გაგვწირავს და გამოვიყენებთ ოქროს თაობის ბოლო შანსს.
დაცერე დაცერე...რეალის მაიმუნი დედაც რა
ტოტენჰემი 2.კოპენჰაგენი 1. სევილია 1. სპორტინგი 1. იუვენტუსი 2. რეალი 2. ზუსტად იგივე როლი ითამაშა როგორც ლასპალმასთან. და მაშინ დავწერე რეალის დდშვც და ახლაც მინდა დავწერო და ხო არ ტეხავს?
ეხ მარტო რეალმა გატეხა 41 კუში. ისევ რეალი. ისევ 87 წუთზე.
წილისყრა როდისაა რომ მიგეთითებიათ კარგი იქნებოდა
22ნოემბერს სტამბულში,უწერიათ ფრჩხილებში.