18:38 | 25.09.2016 | ნანახია 1661 - ჯერ
“ლოკომოტივმა” ქობულეთში “შუქურას” სძლია
დასრულდა უმაღლესი ლიგის დღის პირველი მატჩი: თბილისის “ლოკომოტივმა” ლუკა კიკაბიძის გატანილი გოლით სტუმრად 1:0 სძლია ქობულეთის “შუქურას”. კიკაბიძემ გოლი 69-ე წუთზე მიითვალა.
“თეთრ ჯგუფში” “ლოკომოტივს” 6 მატჩის შემდეგ 11 ქულა აქვს და დროებით, სანამ სხვა მატჩები დასრულდება, პირველ ადგილზეა. “შუქურა” კი ბოლოზე იყო და ბოლოზე დარჩა 3 ქულით: გუნდს ამ სეზონში არ გაუმარჯვია.
ტურის სხვა მატჩები ამჟამად მიმდინარეობს და დასრულებისთანავე გაცნობებთ.
22:38 | 25.09.2016
goga1971 (87)
აშკარად სხვა თამაშს უყურე ისე მსაჯი თუ დილას ემხრობოდა 100 წუთზე პენალს არ დანიშნავდა დილას კარში და თამაშსაც 95 წუთზე დაამთავრებდა ეს ისე ცნობისათვის.მსაჯების კრიტიკას ის გირჩევნიათ მაგ ლაფში არ ათამაშოთ ჩამოსული გუნდები სირცხვილია თქვენი ქალაქის.
15:21 | 26.09.2016
berodaviti (4285)
ძმაო ყველაფერი შეგეშალა !
1) სტადიონი სარაგბოა, სამადლოდ მეორე სეზონია აქ დაგვრთეს საშინაო მატჩების ჩატარების უფლება, მანამდე 6 წელია სტადიონს ვერ ვეღირსეთ გარემონტებულს. სამარცხვინოა, ამხელა ქვეყნის მარჩენალი პორტის გათვალისწინებით, ფეხბურთის აკვანს რომ თავი დავანებოთ.