valeri8848 (2622)
არც მე ვემხრობი სახოს და მისნაირების ჩამოყვანას მასეთების ფეხბურთი დამთავრებულია და მხოლოდ ფული აინტერესებთ, უნდა აკრძალოს ფედერაციამ პენსიონერი უცხოელების ჩამოყვანა რამე წლოვანების ლიმიტი უნდა იყოს, მოიყვანონ 20- 25 წლის ბიჭები მეტი მოტივაცია აქვთ თავის გამოჩენის და ევრო ტურნირის თამაშის დიდი სურვილი აქვთ
23:05 | 01.08.2024
საქართველოს ნაკრების ევრო 2024 გამოსვლის შემდეგ რაღაც იმედი მომეცა, იქნებ საკლუბო ფეხბურთსაც რაიმე ეშველოს-თქო და ისე ამათი დებილი დედა ვატირე ფედერაციის მესვეურების თამადობით. რა ჯანდაბად უნდოდათ ეს სახო და სხვა ვითომ კარგი ლეგიონერები, საშუალოზე დაბალი დონის გუნდს რომ ვერ დაამარცხებ. თბილისის დინამოს მსგავსად, ბათუმის დინამოც სოფლის და უბნის გუნდების ჩმორი გახდა, წელს მონტენეგროს ფარჩაკ გუნდებს გაუგორდნენ ლეკვებივით. უთავმოყვარეობის, უკლასობის და უტრ...ობის ზეიმია ქართულ საკლუბო ფეხბურთში. იბერიამ დღეს თუ ძალით არ წააგო, მესამე ეტაპზე მოახერხებს კიდევ და ამ დროს უკვე ანდორას, სან-მარინოს და გიბრალტარის გუნდებიც კი ახერხებენ მინიმუმ 2-3 ეტაპის გადალახვას, ფარერებზე და კოსოვოზე აღარ ვსაუბრობ.