სამტრედია გამოაგდებს გაბალას ცეცაძემ უნდა აჯობოს წესით
ღრუსებს ჩახადეს პუტინოიდების პაზორი
ვაბშემდა გაბალას კაპიტანი ციხეშია
უბრალოდ ამათმა ბოლო ბოლო ევროპა ლიგის ჯგუფი ითამაშეს და ცოტა ფრთხილას უნდა მივუდგეთ და აი გავარღვევთ კაცოთი ვერაფერს გავხდებით :/ ცეცაძეზე ბევრი რამ იქნება დამოკიდებული არაა საჭირო უკანმოუხედავად წინ წასვლა
გაშვებით არ ვიცი ვინ გაუშვეს მარა შარშან ჯგუფში პაოკთან არცერთი თამაში არ წააგეს და ის სასტავი ვინც პაოკს ეთამაშა უმეტესობა გუნდში არიანstripslashes((strlen('http://int.soccerway.com/matches/2015/11/26/europe/uefa-cup/paok-fc/fk-qabala/2147172/')>0?' http://int.soccerway.com/matches/2015/11/26/europe/uefa-cup/paok-fc/fk-qabala/2147172/':' http://int.soccerway.com/matches/2015/11/26/europe/uefa-cup/paok-fc/fk-qabala/2147172/'))
და რა მაინტერესებს პაოკი რო შეხვედროდა სამტრედიას რას იტყოდით?
2 საათში ღრუსებს ჩახდიან
შარშანდელი თუ შარშანწინდელი იდიოტებები არ ქნან ნეტა ჩვენებმა დროშებით და რუკებით.
დინამოსთან ამ შემადგენლობით ითამაშა შარშან გაბალამ, თუ გადავხედავთ დღევანდელ შემადგენლობას, მხოლოდ რუმინელი საყრდენი ფლორესკუ აღარ ყავთ, ასევე აზერი დაშდამიროვი, ანუ გამოდის რომ იგივე შემადგენლობა და კი გვახსოვს დინამოს რაც უქნეს. ის ლეგიონერები რომლებმაც დინამოს მოუგეს, ფაქტია, რომ სრულად ყავთ ერთის გარდა.
“გაბალა” (4-2-3-1): ბეზოტოსნი; ფლორესკუ, ჰუსეინოვი (კაპ), გაი; რიკარდო, დაშდამიროვი, ვერბიდობი, აბასოვი, რაფაელი, ანტონოვი; ზენიოვი
ბოლო წუთებში გაუვარდათ მოგება ტან ჩვენ ორივე თამაში კაცნაკლულებმა ჩავატარეთ დინამო გააგდებდა შარშან გაბალას რომ არა უდისციპლინობა
იქ ბურთი დაგვახურეს თავზე ვაღიაროთ და კაცნაკლულები დისციპლინის გამო დავრჩით შენც აღნიშნე და მაგაში რო გვჯობიან და მწვრთნელის დავალებების შესრულებაში მაგიტო გვაგდებენ სულ აბა ლამაზი თვალების გამო კი არ გადიან :/ გვჯობიან და ვაღიაროთ ჯობია და ისე ვითამაშოთ როგორც ესპანეთთან მეტი არაა ჩვენი საშველი თუ გაგვივარდება ეგაა ჩვენი ფეხბურთი დღედ
ისე ლაპარაკობს, თითქოს გაბალას კი არა ტოტენჰემის ტრენერი იყოს ))))
მიдით ბიჩებო !!! წელს რაღაც იმეдიანაд ვარ, თან კენჩისყრაც არ იყო შარშანдელივით ცუдი.
გუშინ ზომბებზე ვუყურე ფილმს. ხანдახან მკვдრებსაც შეძლებიათ რაღაცეები ))))
მოკლეეд,ხელებს ვიფშვნეტ...
სანამ არ შემოგ..ტყ..ება ხელში ეს გაბალა არ მოისვენებენ?
გაცილებით ძლიერ შემადგენლობაში რას გულისხმობ? თითქმის ყველა ყვათ შარშანდელი გუნდიდან? ერთი რუმინელი საყრდენი რომ იყო, და ვობეი აღარ ყავთ. დაანარჩენი ყველაა თითქმის
stripslashes((strlen('http://us.soccerway.com/players/benga-benga/59673/')>0?'http://us.soccerway.com/players/benga-benga/59673/':'http://us.soccerway.com/players/benga-benga/59673/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/pavol-farkas/37939/':'>http://us.soccerway.com/players/pavol-farkas/37939/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/marcus-vinicius-vidal-cunha/175076/':'>http://us.soccerway.com/players/marcus-vinicius-vidal-cunha/175076/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/adrian-ropotan/11975/':'>http://us.soccerway.com/players/adrian-ropotan/11975/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/mikhail-sivakov/39579/':'>http://us.soccerway.com/players/mikhail-sivakov/39579/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/victor-mendy/13725/':'>http://us.soccerway.com/players/victor-mendy/13725/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/yazalde-gomes-pinto/56940/':'>http://us.soccerway.com/players/yazalde-gomes-pinto/56940/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/andrei-cristea/12297/':'>http://us.soccerway.com/players/andrei-cristea/12297/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/ruslan-fomin/37000/':'>http://us.soccerway.com/players/ruslan-fomin/37000/'))
0?'>http://us.soccerway.com/players/ekigho-ehiosun/176152/':'>http://us.soccerway.com/players/ekigho-ehiosun/176152/'))
ეს ლეგიონერები ყველანი წავიდნენ და იგივე შემადგენლობა ყავთ?!)))
გაცილებით სუსტი ლეგიონერები ყავთ დამატებული ჩემი აზრით,ქაღალდზე ესე ჩანს ყოველ შემთხვევაში,ერთადერთი გაი ყავთ კლასიანი ლეგიონერი და მწვრთნელიც ასევე ძალიან კარგი მწვრთნელია
Soccerway-ზე Squad-ში შედი და uefa europa league 15-16 დააყენე მერე დროს დააჭირე და ნახე წუთებით ვინ რამდენი ითამაშა თითქმის ყველა ლიდერი შენარჩუნებული ყავთ
პირველი 17 კაცი ვინც ევროპაზე ითამაშეს დროის მიხედვით დარჩენილია
გაბალა მოუგებს სამტრედიას სამწუხაროტ ბიჭებო დანარჩენი გუნდები კი გავლენ დინამო უეჭველი მოუგებს სომხებს გორის დილაც მოუგებს და ჩიხურაც გამოგდებს მოლდოველებს ისე სომხების მოსაგები სად არის ქართული კლუბები გადაუვლიანნ სომხებს DDDDდ
ვის ბალეშიკობ ჩვენ თუ სომხებს?
სუ ბოლო წუთზე ვერ გაგივარდებათ სამწუხაროდ ხახაშI აქვს გადებული გაბალას
stripslashes((strlen('http://us.soccerway.com/teams/azerbaijan/fk-qabala/7023/')>0?'http://us.soccerway.com/teams/azerbaijan/fk-qabala/7023/':'http://us.soccerway.com/teams/azerbaijan/fk-qabala/7023/'))
რამოდენიმე კაცი ყავს შარშან ვინც ყავდა ლეგიონერებზე მაქვს საუბარი,ჩემი სუბიექტური აზრია შარშან გაცილებით ძლიერი შემადგენლობა ყავდა გაბალას,ნუ რა ფეხბურთს თამაშობს ნაკლებად ვიცი))
გაბალას შარშანდელი შემადგენლობა ყავს? შეგიძლიათ დალინკოთ შემადგენლობა?
5 ფეხბურთელი ჰყავთ დარჩენილი შარშანდელიდან
დროშების დაწვას აღარ ვართ?