stripslashes((strlen('https://www.youtube.com/watch?v=XZa1tYlJUM8')>0?'https://www.youtube.com/watch?v=XZa1tYlJUM8':'https://www.youtube.com/watch?v=XZa1tYlJUM8'))
ეს მაინც დაგვემატებინა ბიჯოოოო :/ ვესტჰემი რა გუნდი დგება პაიე-ლანსინი-ფეგული აი ოთხეული კი არა შეიძლება სამში სამივე გრძელი შეხვდეს ლივერპულს ასე თუ გააგრძელა აქტიურობა ამ ბაზარე :/
სავსებით შესაძლებელია ისე წავიдეს საქმე, რომ ამ ევროპის ჩემპიონატის შემдეგ ტაციაობა ატყдეს პაიეზე. არ არის ვესტ ჰემი იმ რანგის კლუბი, რომ ცдუნებას გაუძლოს дა გრანдების შეთავაზებას არ дათანხმдეს
შეიძლება მაგრამ უფრო პაიე ვერ გაუძლებს ცდუნებას ვიდრე ვესტ ჰემი ფულის პრობლემა არ აქვთ აქეთ 40 მილიონიან ფორვარდებზე ჩალიჩობენ მარა პაიეს ალბათ ლიგა და კაი ცხოვრება უნდა
ლიგაზე კი ენდომება, მაგრამ რომელი ლიგის გუნდი დაუძახებს პაიეს? 22-23 წლის რომ იყოს, აუცილებლად წაიყვანდნენ, მაგრამ 28-29 წლის ასაკში, არამგონია ტაციაობა ატყდეს