Warmatebebi kakhas, martla araswored moeqcnen da sheileba didi warmatebas ver miagwia,magram chvenebis tamahi ki daalaga dacvashi... mogebebi kakhas...
მიდი კახი,დაათოხლავე აზერების მაყუთი..მაგათ მაინც არ გამოლევათ..დდდ
eeh rava yvela chven gviswrebs chempionatis donit. yvela gunds stadioni. finansurad gamartuli. da iqaur gundebs rom legionerebi miyavt chventan aravin chamova. marto arshavini da tumoshuki rad girs. xolo dinamos garda romel gunds sheuzlia vaisis an tundac cxadazis miwveva? visac ggoniat rom somxetze uketesi chempionati gvaqvs cdebit xolo azerebze da yazaxebze shedareba sircxvili iqneboda samwuxarod
ბოდიში და მაგარი თოხლა კობიაშვილმა ამის გაშვებით. ვაისი რა მწვრთნელიცაა გამოჩნდა ყაზახეთთან. ერთი ნორმალური საშუალო ტემპის კომბინაციაც კი არ გაუთამაშებია გუნდს. დარბოდნენ მონდომებულად, მაგრამ ქაოტურად და ფეთიანებივით. ყაზახეთის გოლი ნახეთ, 5 პასში გაგვითამაშეს უმარტივესი და უსწრაფესი კონტრშეტევა, მთელი თამაშის მანძილზე ერთი მსგავსი კომბინაცია მაინც თუ გააკეთეს ჩვენებმა? თამაშის არანაირი გეგმა არ იგრძნობოდა ვაისისგან. ამას ჯობდა ბოსკამპი ჩამოეყვანათ ისევ.