ჩვენი სალაპარაკო ენა არ გახადოთ ეხლა
ნუ გეშინია არა DDDDDDDDDDDDDD
გილოცავტ ქარტველო მარგალიტებო----გაიხარეტ
ბრავო!ქართველი გოგონების ტრიუმფი,ქართველი ქალის ინტელექტის,აზრის დამგონების ზეიმი.თქვენ გაგიმარჯოთ! ჩვენო ლამაზებო და ჭკვიანებო
ჭკვიანები და ლამაზები.
მსოფლიოში ერთ ერთი ყველაზე ჭკვიანი ქალები ქართველები რომ არიან ეს კიდევ დაამტკიცეს.
ეს ტრადიციაა და გენის სიძლიერე რომელიც რამდენი მილიონიან ერს მილიარდებიან ერებთან გვერდით აყენებს.
მადლობა დიდი გაახარეთ ქვეყანა და გილოცავთ ამ წარმატებებს
ასეთი სიხარული კაი ხანია არ განმიცდია. გაიხარეთ გოგოებო, ძალიან ლამაზები ხართ!!!
თქვენ გენაცვალეთ გოგოებო. დიდი ხნის ნანატრი ტიტული. თქვენ ასახელეთ ჩვენი სამშობლო. მადლობა ამ თავდადებისთვის.
მრავალჟამიერ!!!
ბრავისიმო გოგოებო
ეს ზეიმია ქართველი ქალის ჭკუის, გონების, აზროვნების, მიზანდასახულობის და გამჭრიახობის და ამას მსოფლიო არა ერთხელ დაინახავს! თქვენ გაიხარეთ ერის საამაყო შვილებო!
დიდი მადლობა! თქვენ მთელ საქართველოს უყვარხართ
))))))))))
გილოცავთ ყველას ჩვენი გოგონების ტრიუმფს!!! იქნებ ნავსი გატყდეს მსოფლიოს პირად პირველობაში..............კაცო მოჭადრაკეებო თუ არ შეგრცხვებათ გააგრძელეთ ძველებურად.
ეს თამასა აღარ უნდა დაიწიოს ძირს. უყურადღებობით ამოდენა შედეგი არ მოვიდოდა. მაგრამ აწი მეტი და მეტი შრომა. ნონას და მაიას უნდა აჯობოთ, თქვენ გენაცვალეთ.
როგორ გაგვახარეს გოგონებმა, მართალია ჩინეთს იფანი არ ყავდა, მაგრამ ჩვენც გვქონდა დანაკლისი.
ნამდვილად გასახარია. და ისევე გაიხარონ გოგონებმა როგორც ჩვენ გაგვახარეს დღეს.
იმედია მალე ინდივიდუალურ მსოფლიო ჩემპიონატზეც ვიმარჯვებთ
გილოცავთ გოგონებო და იმედია ხალხი,ქვეყანა და ხელისუფალი ღირსეულად დააფასებს ამ თქვენს გმირობას!ბარაქალა თქვენს ქალობას!
იფანი და კარლსენი რო დაქორწინდნენ ნეტა შვილი ჭადრაკს ითამაშებს>? ? : :
: D:
წარმოიდგინე შვილმა რო გამოუცხადოს ნარდი მინდაო DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
მეტი რა ქნას პატარა საქართველომ, უკან მოიტოვა მსოფლიო გრანდები: 1.5 მილიარდიანი ჩინეთი, 1.2 მილიარდიანი ინდოეთი, 300 მლნ–იანი აშშ, 150 მლნ–იანი რუსეთი, 80 მლნ–იანი ეგვიპტე, 50 მლნ–იანი უკრაინა, 40 მლნ–იანი პოლონეთი, 20 მლნ–იანი ყაზახეთი.