12:14 | 4.02.2016 | ნანახია 4742 - ჯერ
“შახტარმა” არაბიძე ევროპალიგის განაცხადში შეიყვანა
დონეკის “შახტარის” ახალგაზრდა ქართველ შემტევს გიორგი არაბიძეს მიმდინარე სეზონში ევროპის ლიგის პლეი ოფის მატჩებში მონაწილეობის შანსი ექნება. უკრაინულმა კლუბმა მომავალი შეხვედრებისთვის უეფაში ოფიციალური განაცხადი გაგზავნა და მირჩა ლუჩესკუს რჩეულთა შორის ქართველი ფეხბურთელიც მოხვდა.
“შახტარი” ევროპის ლიგის 1/16-ფინალში, 18 და 25 თებერვალს, გელზენკირხენის “შალკეს” დაუპირისპირდება.
გიორგი არაბიძე “შახტარის” ძირითად გუნდთან ერთად ამ ზამთარს აშშ-ში გამართულ შეკრებაზე იმყოფებოდა, ამჟამად კი ესპანურ შეკრებაზეც ლუჩესკუს განკარგულებაშია.
19:03 | 11.02.2016
soldierGFF (101)
Magrad mevaseba es biichi magari teqnikuria...dasanania rom eseri bichebis shenaxvas chveni klubebi an ver cdiloben a an ar cdiloben...chvenc gvinda gavavsod chveni stadionebi magram amisatvis eseti bichebi unda tamashobdnen da ara parlamentarebis shvilobi...(ratqmaunda nichier bichebze arvambob)
23:26 | 04.02.2016
LOS_BLANCOS (113)
არაბიძე ისე მევასება რო ამან რო არ გაამართლოს ჩავიქნევ ხელს ქართულ ფეხბურთზე რაა მესია პატარა ასე უნდა გააგრძელოს მეტი არ ჭირდება არაფერი
19:45 | 04.02.2016
stoikovich (5984)
იმედია გაამართლeბს მოლოდინს, წარმატებები!