საქართველოს ეროვნული ნაკრების კაპიტანმა და ფრანგული "რეიმსის" ერთ-ერთმა ლიდერმა ჯაბა კანკავამ "მსოფლიო სპორტთან" კომენტარი გააკეთა ბოლოდროინდელ მოვლენებზე - იმაზე, რაც მოხდა საქართველოს ფეხბურთის ფედერაცისა და კახა ცხადაძეს შორის.
"კახა მაღალი დონის მწვრთნელია და სამწუხაროა, რომ ნაკრებში აღარ არის. ცუდია, რომ ფედერაცია და ცხადაძე ფინანსურ საკითხებზე ვერ შეთანხმდნენ. მინდა, კახას წარმატება ვუსურვო და მადლობა გადავუხადო იმ პერიოდისთვის, რაც ერთად გავატარეთ".
ვიდეო რომელსაც უნდა უყურო ბოლომდე / video romelsac unda uyuro blomode
0?'>https://www.youtube.com/watch?v=ZWeP9-2X9wI&list=PLLTGMLSY8BT4-H7R_vzHqFFFMXCBrOUs9':'>https://www.youtube.com/watch?v=ZWeP9-2X9wI&list=PLLTGMLSY8BT4-H7R_vzHqFFFMXCBrOUs9'))
ჯერჯერობით ქართულ ფეხბურთში არითმეტიკული ჭეშმარიტებაა ძალაში: მწვრთნელების გადაადგილებით შედეგი არ იცვლება.
შეგისწორებ, მწვრთნელების და ფედერაციის გადაადგილებით.
ეგ ფაქტიურად შუშაკის დინამო იყო, იმ წელს ივომ ესენგეს თასიც მოიგო. ასე რომ გეგუჩაძე არაფერ შუაშია.
ერთAდერთი ვინმეს მე რაც მახსოვს 9 იანების შEემდეგ ნაკრები ხო არსად არ გასულა გუნდი ერთადერთი შემთხვევა იყო გეგუჩაძის დინამო რო გავიდა ჯგუფურ ეტაპზე მარა ჯობდა არ გასულიყო ისე გადაგვირბინეს