ესეც ჟოზესავით წუწუნებს უკვე, ესეთი თამაშით ოთხეულში შესვლა ძაან რთული იქნება, და შეიძლება ევროპა ლიგაზეც ვერ გავიდნენ
რომელ 4-ეულზია საუბარი გუნდი კონფერენს ლიგაზეც ვერ გავა. კვარა-ოსიმენი გამოაკელი და იტალიაში 10 -ეულში თუ შევა შემადგენლობაში.
13:05 | 12.02.2024
ეს სეზონი ჩაგდებულია უკვე და ახალი სეზონიდან პირველრიგში ძლიერი მწვრთნელი უნდა ნახოს ნაპოლიმ.მერე რა თქმა უნდა შემადგენლობაშიც არის შესატანი გარკვეული კორექტივები,მითუმეტეს მაშინ თუ ოსიმენი წავა.კვარა ჯერ არ მგონია რომ გაუშვას ლაურენტისმა.თუ გაუშვა და მაშინ რაღაში მაინტერესებს ნაპოლი,გას...ნიათ პატრონი)))
13:00 | 12.02.2024
გარსია არ უნდა გაეშვა ნაპოლის,ან თუ უშვებდნენ მაშინ უკეთესი მწვრთნელი უნდა მიეყვანათ.უშვებ გარსიას და მოგყავს მაცარი,ნიშნავს უარესს სეზონს და იღებენ კიდეც შედეგებს.გარსიას ხელში უკეთესად თამაშობდა ნაპოლი და შედეგებიც უკეთესი ქონდა ვიდრე მაცარის ხელში.რამდენიმე თამაში გარსიას მართლა ფეხბურთელებმა წააგებენეს,მათ შორის კვარამაც როცა ასპროცენტიან მომენტებს ვერ იყენებდნენ.ამ მაცარის ხელში კი მომენტებსაც ვეღარ ქმნიან.ვაბშედა მიმაჩნია რომ გარსიას კრიტიკა გადაჭარბებული იყო რასაც მაშინაც ვამბობდი სანამ გაუშვებდნენ.შარშანდელის გამეორეობას თხოვდნენ გარსიას და მან შეცდა ყველა
11:54 | 12.02.2024
ნუ გამაცინებთ, ,,ხუმარა კაცია" ჩვენ ხვიჩას რა ვუსურვოთ?! თორემ ნაპოლი რომ ბევრ გუნდს ჩამორჩება შემადგენლობთ ცნობილია, სკუდეტოც მაგარი გამართლება იყო, კარში დარტყმა არ იციან, საჯარიმოს გარედან 2 გოლი აქვთ გატანილი ორივე ხვიჩასგან ორივე ვერონას მგონი, აქედან ერთი წინა სეზონში, თუ რამე გამომრჩა შემახსენეთ, ამ დროს არც ხვიჩას აქვს დაყენებული დარტყმა. გამახსენდა პირვე წრეში მილანს საჯარიმო რო გაუტანა რასპადორიმ.... ამ ნაპოლის ძალზე გაუჭირდება მეოთხე ადგილზე გასვლა, ვიქტორმა და ხვიჩამ უძალიანესად უნდა მოინდომონ და დაცვა კი უნდა გამოფხიზლდეს, ჩვენი ბიჭებივით მომენტებში რომ ,,ეძინებათ"..