საღოლ იშრომა და რეალურ წარმატებას მიაღწია
მეგობრებო ჭანტურიაზე რაიმე ინფორმაციას ხომ არ ფლობთ სად გადავიდა? არც კლუჟშია არც ვერონაში ვღარსად მივაგენი :დ
ვერონამ გაუწყვიტა კონტრაქტი და ჩიტივით თავისუფალია
მართლა მჯერა რომ კარგ ფეხბურთს ითამაშებს, ალბათ ბექაზე არანაკლებ ნიჭიერი რამდენიმე ფეხბურთელიც გვყავს მაგრამ ბექა გაცილებიტ დიდ ფეხბურტს იტამასებს რადგან იცის რაც უნდა. ფაქტია ამ ბიჭს ესმის რომ რუსეთს და უკრაინას დროზე უნდა დააღწიოს თავი, სამწუხაროდ ეს ბევრ ნიჭიერ ქარტველს არ ესმის.
ქუთაისელია ეს. მახსოვს პატარა იყო (ცოტა დაბალია ტანით) და ვიმატებდით ხოლმე უბანში .... ისე ანაწილებდა ბურთს და ისეთი ბურთის ფლობა ქონდა, რომ მართლა მაოცებდა.. თან ტანითაც დაბალი იყო მაგრამ მაინც რთული იყო ბურთი წაგერთმია მისთვის. ყოველ შემთხვევაში არ კარგავდა და პასს გააკეთებდა.. (ქართველები ზოგადად ბურთის "ღორები" ვართ. პასის ფენომენი არ ზის ჩვენში). ეს მართლა სხვა დონეა.. ახლა არ ვიცი როგორ თამაშობს მაგრამ, აგერ ფაქტია... წარმატებებს ვუსურვებ.
ვაა მაგარია წარმატებები... იმედია საქართველოს ნაკრებს აირჩევს... გაანძრიონ ერთი ადგილი და ეს ბიჭი დაააბრუნონ საქართველოს ნაკრებში
იმედია დიდხანს და სტაბილურად ითამაშებს... თორე ესპანეთში შოთი და დემეც იყვნენ, (დემე ხო საერთოდ მაგ გუნდში)...
უკრაინასაც აეხა, დარწმუნებული ვარ. : ))
ეს ბიჭი აქ დაიწუნეს და ამიტომაც გახდა უკრაინის მოქალაქე, ყველაფერი არაპროფესიონალი იდიოტების ბრალია და შეიგნეთ...
Amis bedi gaeziarebinos da male karg evropul gundshi gadasuliyos sulit da gulit qartveli arabidze romelic beqaze bevrad nichieria