ანუ ბევრჯერ გამაზავთ ძლიერ გუნდების მოგებაზე რომ დადებთო
რა ჭკვიანი ამის დედა მოვდღან
იმედია წლევანდელი პირველობა მაინც იქნება სანახაობრივი და დაძაბული, თორემ ბოლო წლებია ინგლისის პრემიერლიგა აჩრდილია იმ ეპლის რის გამოც გაიჩინა უამრავი გულშემატკივარი. შარშან თითქმის გამოვიცანი პირველი ოთხეულის თანმიმდევრობა. წელს მგონია ვენგერმა უნდა გაისროლოს. ამ მოცემულობით არსენალსა და მანჩესტერზე ჩავიდოდი ფსონს. ჩელსიმ ფაქტიურად იზარმაცა სატრანსფერო ბაზარზე და არანაირი მნიშვნელოვანი შენაძენი არ გაუკეთებია, უბრალოდ გუნდი ერთი წლით დაბერდა და ვფიქრობ ძალიან გაუჭირდება. სიტის მარტო სტერლინგი არ ეყოფა. ლივერპული კი წლებია უკვე ჰაერში ყრის ფულს და წესიერ ტრანსფერს ვერ ჩარხავს. ტოტენჰემი ტრადიციულად ევროპალიგის ზონისთვის იბრძოლებს, სადაც ალბათ მაინც სოტონი იქნება მისი კონკურენტი. კარგი ეპლის მოლოდინი მაქვს და იმედია გასული წლებივით იმედგაცრუებული არ დავრჩები და მარტო გაიქეცი ჩააწოდეს ყურება არ მომიწევს.
ფალოსოფოსი!!!
ძაანაც კაი მერე.