გილოცავ ბრატ ტორპედოს დღევანდელ გამარჯვებას
გენაცლაე ძმა.........გუშინ აქ ისეთები იწერებოდა ლამის დამგრუზეს DD
რაო?
bijebo iseti pesi aris sadac qartuli klubebi iqneba?
საქართველო@ (1721)
შენ რა მიზეზებიც მოგყავს ბრატ მასეთი შეცდომები ყოველთვის შეიძლება იყოს ყველაფერი არ იდება საერთოდ მტავარი ის არის რომ თვითონ გუნდმა არ დაიმსახურა მოგება მტელი მეორე ტაიმი ტორპედო ღირსეულად ჩაატარა და დამსახურებულად გამარჯვა არა მსაჯების დახმარების გამო არამედ უკეთესი ფეხბურთი ითამაშა ბევრად აზრია რატომ იმისაც გეტყვი რომ არავისზე ნაკლები შემადგენლობა არ გვყავს არც თქვენზე და არც სხვა გუნდებზე ეხლა რომ იწყებოდეს ჩემპი დარწმუნებული ვარ ამ ბიჭებით ტქვენზე წინ ვიქნებოდით როგორც გუნდი უკეთესია ამ ეტაპზე ტორპედო ეს კონკრეტული თამაში უკეტესად ჩაატარეს და მოიგეს კიდევაც და არა ვითომ მსაჯების დახმარებით მხოლოდ მსაჯებში თუ ხედავ ამ მარცხის მიზეზს ცუდია იმიტომ რომ ბათუმის დინამოს ზალიან ბევრი სისუსტეები აქვს რაც გამოვიყენეთ და შინ 3 ქულით ვბრუნდებით
არ ოყო იქ თერტმეტრიანი აჭარის ტელევიზიის ,,ჰიპერობიექტურ" კომენტატორებსაც მოერიდათ იმ ეპიზოდში ტთრთმეტმეტრიანის მოთხოვნა, :დ სხვათაშორის მსაჯობა კარგი იყო დღეს, არაუშავს წავაგეთ და წავაგეთ არაა საჭირო ფეხბურთს მიღმა მიზეზების ძებნა, იმედია სამტრედიას მოვუგებთ მომდევნო ტურში..
მიყვარს სწორად შემხედავი ხალხი
საქართველო@ (1720) აუცადიერი ტორპედო მთლად რო უბნის ფეღბურთელებით იყოს დაკოპლექტებული ბათუმთან მაიცნ არიქნება და შენ როგორც იზახი აუცადიერი თუ იყო ორი თამაშიდან რატო ვერ მოუგეთ ერთი თამაში? პირველ თამაშიც გადაურჩა ტორპედოს 2 0 ს რო იგებდა,
ტორპედო მთლად რო სულს ღაფავდეს მაინც ტორპედოა და კიც მიართVა სამიგოლი გასვლაზე დინამოს)
ბათ დინამოო ჩემპიოონ
საქართველო@ (1720) მსაჯებიანად კიარა გადაახია ტორპედომ ბურთი თავზე ორჯერ დარტყეს ორივეჯერ გაიტანაეს და ტორპედოს კი მინიმუმ 2 ასპროცენტიანი მომემტი ქონდათ კიდევ გასატანი,ბათუმი არაა სამეულის გუნდი ძალიან სუსტი გუნდია ,ბათუმს სამტრედიაც ჯობია და ცხინვალიც ზედა ეშელონის გუნდებზე აღარაფერს ვამბობ