ინჯია თუ ვენებს იჭრიდა მართალს აკეთებდა,მაგრამ იმ თექვსმეტ გუნდში მარტო დარჩა გადამხდელი და ესეთ მდგომარეობაში კიდდევ აკეთებს საქმეს.კერძო კლუბები რომ განვითარდეს მემგონი მხარდაჭერას კიდევ უფრო იმსახურებს.
ციცხვაია ალბათ დათო იქნება. ინჯიაც ხო ვენებს იჭრიდა 16 გუნდა ჩემპიონატი გვინდაო
კაი ბიჭები დავიმატეთ,კიდე იქნება შევსება,სასიხარულოა რომ 3 ფეხბურთელის გარდა ჯერ არავინ წასულა და რაც მთავარია 1 წლიანი კონტრაქტები დაიდება,ასე რომ შუა სეზონში გუნდები აღარ დაიშლება,გოგიჩაიშვილის იმედი გვაქვს გურიაში
ქონდა ამ გუნდს თავისი ხელწერა რაღაც პატარა მაგრამ კარგი. ეხლა რა გამოდის დაიკარგა ძნელია გაჭირვებულ ქვეყანაში გუნდი შეინახო ვერ გაუქაჩა ინჯიამ და ვერც კოკაიამ არიან საზღვარგარეთ ქართველი მილიონრები მაგრამ სურვილიც რომ ქონდეთ ისე გვაქ ერთმანეთის ნდობა დაკარგული არავინ მისცემს არავის ფულს არიან თავისთვის კაის ჭამენ და კის სვამენ სადღეგრძელოებიც ეცოდინებათ "ბრტყელ-ბრტყელი" გასაგებია რომ დიდია შანსი არამიზნობრივად დახარჯონ მაგრამ მოინდომე ჩადე რაღაც მექანიზმები ან წარმომადგენელი სანდო კაცი ჩაასმევინე მართვაში კაცსაც დაასაქმებ და საქმის ყურშუც იქნები ხო ყველას გვიხარია ჭრიკიშვილის წარმატება მაგრამ მის ბავშვობის მწვრთნელზე მეტად ამაყი არმგონია დადიოდეს ვინმე ასეა რამდენ ბავშვს ააცდენ ცუდი გზიდან თუკი რაიონში წესიერი სკოლა დარბაზი იქნება ყველა იქ შევა მეშენ გეტყვი სხვაგან ააქვთ წასასვლელი თუ რა გამოფხიზლდით იქ ყველას მოგვკითხავენ ყველაფერს.