ეგ მესამე საკვალიფიკაციომდე ვრცელდება, თორე მეოთხეში უკვე საკუთარი რეიტინგით გადიხარ
ადმინ, დღეს დავით ყიფიანს 64 წელი შეუსრულდებოდა....ორიოდ სიტყვით თქვენც, რომ მოგეგონბინათ, ურიგო არ იქნებოდა.....
levani82 ) მასეც არა ) დიდი რეიტინგიანი გუნდი უნდა გამოაგდოს) თუ სკენდერბეუ ყარაბახი ხიკი) ამ გვარი გუნდები გამოვაგდეთ მაშინ ვერ ვიქნებით განტესილები
რაო, ბიჩახჩიანიო ???? სად პოულობთ ასეთ ტესტ- მეტოქეებს???
ვინც კადრულობს ჩვენებთან თამაშს იმის მიხედვით DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ლა სტამპას, ჯანლუკა დი მარციოს ოფიციალური ვებ-გვერდის და გაზეტა დელო სპორტის მტკიცებით, ტურინის “იუვენტუსმა” მარიო მანძუკიჩის გაფორმება შეძლო.ბიანკონერების გენერალურ დირექტორს, ჯუზეპე მაროტას მადრიდელებთან კონტაქტი მთელი დღის განმავლობაში ჰქონდა და როგორც სჩანს, მხარეები 18 მილიონ ევროზე შეთანხმდნენ, 15 მილიონი საწყის თანხად, 3 მილიონი ევრო კი ბონუსების სახით.თავად მანძუკიჩი ბებერ ქალბატონთან 4 წლიან კონტრაქტს მოაწერს ხელს, მისი ანაზღაურება წელიწადში 3,5 მილიონი ევრო იქნება.დღეს უკვე მოგახსენეთ, რომ მაროტა ესპანეთის დედაქალაქში გაფრენას ხვალ აპირებდა ხელშეკრულებაზე ხელის მოსაწერად, ახლა უკვე ყველაფერი შეთანხმებულია და ტრანსფერს მხოლოდ ოფიციალური დადასტურებაღა აკლია.”ბავარიას” ყოფილ წინახაზელს ტურინელები “ბოკაში” დაბრუნებული კარლოს ტევესის შემცვლელად მოიაზრებენ.