ბრაზილიის ნაკრებისა და “ბარსელონას” მცველმა დანი ალვეშმა ჩემპიონთა ლიგის მოგების შემდეგ თავისი მომავალი კარიერის შესახებ კომენტარი გააკეთა.
“იტალიიდან შემოთავაზება მივიღე და არსებობს შანსი, რომ ახალ კლუბში გადავიდე. ყველა მიღებულ წინადადებას დავაფასებ. “მილანი”? სასიამოვნო იქნებოდა ამ გუნდში გადასვლა.” – ციტირებს Sky Sport Italia სამხრეთამერიკელის სიტყვებს.
ალვეშს “ბლაუგრანასთან” კონტრაქტი 30 ივნისს ეწურება. ჯერჯერობით ოფიციალურად არ დადასტურებულა, გაახანგრძლივებს თუ არა ხელშეკრულებას ბრაზილიელი ესპანურ გრანდთან.
მიუხედავად იმისა რომ ძალიან გამიხარდება მაინც უნდა ვთქვა რომ ვერ გახდება იტალია ჩემპიონი
ძლიერი გუნდია იტალია მოტივირებული შეკრული კარგი მოთამაშეებით. მაგრამ ჩემპიონატის მოსაგებად რამდენადაა საკმარისი ეგ ძნელი სათქმელია
თავიდანვე ლოკატელი-ბარელა-ჟორჟინო რომ ყოფილიყო,ძირითადში მოიგებდნენ .ასე მეტად დაბალანსებულია გუნდი.მაგრამ ევროპაზე მოგებისთვის ვერატი-ჟორჟინიოს შეთამაშებაა საჭირო
მართალი ხარ.
ბერარდის მარგი ქმედების კოეფიციენტი მგონი 0-ის ტოლია და ათამაშოს კიეზა ძირითადში ბევრად ჯობია.
არ მჯეროდა მანჩინისი ,მაგრამ იტალია ყველაზე გამართულ ფეხბურთს თამაშობს ..ძალიან დაბალანსებული გუნდია..
ერთი ამოტენიდნენ რონალდუ ან ლუკაკუ გემრიელად. მეტის ღირსები არიან ეს ჩათლაშკები.
ბოღმა! სამი თამაში დაგატკბოთ ჭეშმარიტი ფეხბურთით მაგრამ მაინც იბოღმებით : ))
ბოღმა არაფერ შუაშია. მაგ 3 თამაშამდეც იყვნენ ეგენი ბევრი რამის ღირსი და კიდევ დიდხანს იქნებიან. იმ დროს ნუ მომასწრო კიდევ, მუსოლინის შნირები რომ დამატკბობენ თავის საუკეთესო თამაშით და სხვა ვერავინ. ))
სადამდე წახვედი
მუსოლინის გამო ეჯავრება ეხლა ამას იტალიელები?