ლონდონის “არსენალი” მზადაა “ნაპოლის” 27 წლის არგენტინელ შემტევში, გონსალო იგუაინში 40 მილიონი ევრო გადაიხადოს, აღნიშნულ ინფორმაციას La Gazzetta dello sport-ი ავრცელებს. თუმცა, წყაროს ცნობით, ნეაპოლელები იგუაინს 50 მილიონ ევროდ აფასებენ.
რამდენიმე კვირის წინ გავრცელდა ინფორმაცია, რომ “ჩელსის” მთავარ მწვრთნელს ჟოზე მაურინიოს იგუაინის გადაბირება სურდა, რათა გუნდის შეტევითი პოტენციალი გაეძლიერებინა.
იგუაინმა 2014-15 წლების სეზონში ყველა ტურნირზე ერთად 58 მატჩი ჩაატარა, სადაც 29 გოლი გაიტანა და 10 საგოლე გადაცემა გააკეთა.
შეტევითი პოტენციალი გაეძლიერებინა.
ჯესი მუუუუუ მთავარია დღეს ვინ რა არის,თორე 3 წლის წინ ვინ რა ფორმაში იყო არაფერ შუაში არაა,მარტინესი ბევრად წარმატებით მოღვაწეობს პორტოში ვიდრე იგუაინი ნაპოლიში
პორტოში პორტუგალიაში : ))))) და არსენალს იგუაინი უფრო გამოადგებაა, იმიტო რო უკეთესი ფეხბურთელიაააა
ნაპოლი ხომ რას ამბობ იტალიაში რომ არის იმიტომ აზანზარებდა იტალიის ჩემპიონატს,გადაიყვანენ იგუაინს და არსენალს ისევ ექნება ფორვარდის პრობლემა
იგუაინი ბევრად > ჯექსონზე და ეხლა არსენალს ვინც უნდა ის იყიდოს
ჯესი მუუუუუ აი ამ იგუაინს რომელიც ნაპოლიში ირჯება ჯექსონ მარტინესი პირში ულაღლაღებს,დღეს ჯექსონა უფრო მკვლელი ფორვარდია ვიდრე იგუაინი