ხალხმა ოღონდ ვინმე გააკრიტიკონ მეტი არ უნდათ არაფერი გინდ კარგს აკეთებდეს გინდ ცუდს
დოღი ლიგა იბიომატობის გარეშე წარმოუდგენელია
ეესაა 16 გუნდიანი ჩემპიონატი ერთი და იგივე ფეხბურთელები დადიან აქეთ იქით გუნდებში, და ამით რAMEს მივახწევთ სუსტდება სხვა გუნდები არ მოდიან ახალგაზრდები, ხორავას დედაც კიდე პენალი დასადები იყო მაგრამ მერე კალაძესთAნ მოუწევდა ახსნა განმარტებაააა, გავარტყი ასეთ ჩემპიონატსს, კოკაია კარგი ქნამაყუთს რო არ ხარჯავს იცის რო სამეული უკვე გაყიდულიაააა
პენალტზე ვერ დაგეთანხმები. კალაძე რა შუაშია ეხლა აქ? მართალია, სამტრედიამ ვერ ითამაშა დღეს შთამბეჭდავად, თამაშის ხარისხი არც მე მომეწონა, მაგრამ იმას მაინც ნურავინ დაუკარგავს რაც დაიმსახურა. ზესტაფონი უფრო კარგად კომბინირებდა და ლაღად თამაშობდა, მაგრამ ფაქტია რომ მომენტები არც მათ ქონდათ ბევრი. რადგან ფეხბურთელები გადავიყვანეთ და ძლივს გუნდი გაკეთდა ამ რაიონში, ეხლა ყველამ თამაშების ჩაწყობა უნდა გვაბრალოს? ფული თავისით არ მოდის გუნდში, ვიღაცამ საკუთარ თავზე უნდა აიღოს ეს საქმე. ჰოდა იკისრა ამ კაცმა და ვაგინოთ მადლობის მაგიერ?
სანაიას მწვრთნელობას რაც შეეხაბა ჯერ არაფერი დაუმტკიცებია საამისოდ რომ მაგარია. ნორმალური ახალგაზრდა სპეციალისტის რეპუტაციით სარგებლობს ჯერჯერობით, მაგრამ მე მაინც არ მწამს მისი აშენებული გუნდის. არმგონია ისეთი გუნდის გაკეთება შეძლოს,რომ ევროტურნირებზეც წარმატებას მიაღწიოს. პ.ს. ერთი პატარა ჩავარდნა და მაგას გუნდიდან გაუშვებენ. ჩემის სიტყვა დაიმახსოვრეთ. მაგრამ ვინც უნდა მოიყვანონ არც ის არ არის გამოცდილი.