16. | ვიტ ჯორჯია | 18 | 3 | 4 | 11 | 16:24 | 13 |
10 - ჯაბა დვალი (ზესტაფონი)
8- ირაკლი მოდებაძე (დილა)
7 - ოთარ კვერნაძე (ტორპედო), გიორგი პაპუნაშვილი (დინამო თბილისი)
6 – დათა სიჭინავა (კოლხეთი), დაჩი ცნობილაძე (მეტალურგი/სიონი), თორნიკე მუმლაძე (ჩიხურა), ნიკოლოზ საბანაძე (დინამო თბილისი/ტორპედო),
5 - შოთა ლომია (ზუგდიდი), კობა შალამბერიძე (გურია)
- ჩემპიონატში გატანილი და მიღებული ბურთების სხვაობა
ვინ იცით ამ ბიჭის შესაძლებლობები?? კაი ფეხბურთელია??
39 მილიონს ტყუილად არ გადაიხდიდნენ, როგორ ფიქრობთ ვის ამოაგდებს სასტავიდან???
26 არა, 6 გადაიხადეს მადრიდისტებოო.
)))))))))) goal.com-ზე რომ შეხვალთ და რაღაცას რომ "გადათარგმნით" თქვენი ჭკუით და ხალხი შეცდომაში შეგყავთ შემდეგ და რომ "ოფიციალურ ინფორმაციას უწოდებთ", ან ნორმალურად თარგმნეთ ან ნუ "გვაბოლებთ"
აი თქვენს მიერ goal.com-დან წაკითხული და "თარგმნილი" "ოფიციალური ინფორმაცია"
"On this day, Real Madrid C. F. paid Real Sociedad an amount of €32.19 million for the acquisition of the federal rights of Asier Illarramendi. This operation, as in all transfers of players between Spanish clubs, is subject to current VAT of 21%, which means no cost to Real Madrid C. F, since this amount is deductible from the club's VAT settlements."
En el día de hoy, el Real Madrid C. F. ha pagado a la Real Sociedad un importe de 32.190.000 € por la adquisición de los derechos federativos del jugador Asier Illarramendi. Esta operación, como todas las transferencias de futbolistas entre clubes españoles, está sujeta al IVA vigente del 21%, que no supone coste alguno para el Real Madrid C. F., ya que este importe es deducible en las liquidaciones del IVA del club. გადათარგნე აბა ეს წინადადება ქართულად?რეალის ოფიციალური საიტიდან არი
Today, Real Madrid C.F. paid the amount of €32,190,000 to Real Sociedad for the playing rights of Asier Illarramendi. The transaction, as with all transfers of players between Spanish clubs, is subject to the current VAT rate of 21%, which is not an additional cost to Real Madrid C.F, since this amount is tax deductible.
ახალი დაწერე შენ ახლა რამე??
))) და მე რა მეწერა? რამდენი დაჯდომია მერე?
32 ლიმონი დაჯდა აქედან 26 მილიონი ილარიმენდში გადაიხადეს დანარჩენი 6 დღგ-ს მე ესე ვიცი მემგონი არ ვცდები
26 მილიონი ილიარამენდშI???კარგით რა ძალიან გაბერილია ძალიან თან,მაგარად მევასება სოსიედადი და შარშან ძალიან ბევრი თამაში ვანხე ამგათი მარა,ილიარამენდიც კაი ბიჭია მაგრამ ამხხელა თანხა არრღირს,აი გრიზმანი კიდე შეიელბა 25 მილიონი ღირდეს იმიტორო სული და გული იყო სოსიედადის,ამის ყიდვით წერტილი დაესვა გარეთ ბეილზე ყველანაირ ჭორს ძლივს არ დავისვენეთ
მე კრისტინა ისკო და ილარიონი
ეხა აქ ხალხი შემოვა და რეალის სატრანსფერო პოლიტიკას გააკრიტიკებენ და ბოლოს იტყვიან რო ფეხბურთელებს აფუჭებს მაგი არასიმპატიური გუნდიო
გასაკრიტიკებელია აბა რააარის რეალის პოლიტიკაstripslashes((strlen('http://sportall.ambebi.ge/fexburti/uckhouri-fekhburthi/espanethi/52093-erthi-khmauriani-transferic-da-madridis-qrealisq-kharji-miliardia.html')>0?',http://sportall.ambebi.ge/fexburti/uckhouri-fekhburthi/espanethi/52093-erthi-khmauriani-transferic-da-madridis-qrealisq-kharji-miliardia.html':',http://sportall.ambebi.ge/fexburti/uckhouri-fekhburthi/espanethi/52093-erthi-khmauriani-transferic-da-madridis-qrealisq-kharji-miliardia.html')) აი ეს სტატია კარგად წაიკითხე და ნახავ რა ნეხვიც არის რეალის სატრანსფერო პოლიტიკა,რამდენი ფეხბურთელის მომავალი მოსპეს,სანამ დროა გამოასწრონ მორატამ და ხესემ თორე იგივე მოუვათ