კვირას, 2 სექტემბერს, დიდი 10-ის ახალი სეზონის მარათონი რუსთავში გაგრძელდება, სადაც 15 საათზე დებიუტანტი - პატარძეულის ‘ვეფხვები’ ქვეყნის ყველაზე ტიტულოვან კლუბს და მოქმედ ჩემპიონს, თბილისის ‘ლოკომოტივს’ ...
11:55 | 01.09.2018 დიდი 10 | არმია 14:57 აია
დიდი 10-ის 2018/2019 წლების პირველ მატჩში, ქუთაისის ‘აიამ’ თბილისის ‘არმიას’ პირველ ტაიმში 50 უპასუხო ქულა გაუტანა და მშვიდად, 57:14 იმარჯვა.
22:45 | 31.08.2018 ხატიაშვილი “ანგულემში” ითამაშებს
ქართველი ბურჯი ნიკოლოზ ხატიაშვილი კარიერას პრო დ2-ში განაგრძობს. ოფიციალურად დადასტურდა, რომ 26 წლის მორაგბე “ანგულემის” ღირსებას დაიცავს.
19:30 | 31.08.2018 დიდი 10 | პირველი ტური
1 სექტემბერს, ‘შევარდენზე’, დიდ 10-ში პირველი ფრანგი მთავარი მწვრთნელის - ოლივიე საოშის დებიუტი შედგება. მისი გორის ‘ჯიქი’ 15 საათზე მარნეულის ‘არმაზს’ ეთამაშება.
19:30 | 30.08.2018 დიდი 10 იწყება! პირველი ტური
ხვალ საღამოს, 17 საათზე, „ავჭალის“ რაგბის სტადიონზე დიდი 10-ის მე-4 გათამაშება იწყება, რომელიც თითქმის 9-თვიანი მარათონის შემდეგ, საქართველოს 29-ე ჩემპიონს გამოავლენს.
22:20 | 29.08.2018 რაგბი ჩემპიონშიპის მეორე ტურის სიმბოლური
“სანზარმა” რაგბი ჩემპიონშიპის (4 ერის) გათამაშების მეორე ტურის სიმბოლური გამოაქვეყნა.
18:25 | 29.08.2018 ძმები წიკლაურების თასი ‘ყაზბეგმა’ მოიგო
გასულ შაბათს სტეფანწმინდამ აფხაზეთის ომში ტრაგიკულად დაღუპული ძმების, ვეტერანი მორაგბეების - ნუკრი და ვასკა წიკლაურების სახელობის ტურნირს უმასპინძლა.
23:00 | 27.08.2018 ლექსო ყაულაშვილი ტოპ 14-ის პირველი ტურის სიმბოლურში მოხვდა
“ბორდოს” ახალწვეული ლექსო ყაულაშვილი სადებიუტო თამაშშივე ტოპ 14-ის გახსნითი ტურის სიმბოლურში მოხვდა, რომელიც ავტორიტეტული ფრანგული გამოცემის L'Equipe–ის მიხედვით არის შედგენილი.
22:20 | 27.08.2018 ლუკა ჯაფარიძე “ბრივში” ითამაშებს
საქართველოს 20-წლამდელთა ნაკრების და “ლელო სარასენსის” მარჯვენა ბურჯი ლუკა ჯაფარიძე კარიერას “ბრივში” განაგრძობს.
17:37 | 27.08.2018 ლეგიონერები | ორი ლელო დასაწყისში
ბორჯღალოსანმა თამაზ მჭედლიძემ ტოპ 14-ის 2018/2019 წლების სეზონის დაწყება ლამაზი ლელოთი აღნიშნა.