14:11 | 17.10.2016 ჩემპიონთა თასი. I ტურის ვრცელი ვიდეო მიმოხილვა
13:53 | 17.10.2016 ჩილაჩავას ლელო და რვა ქართველი ჩემპიონთა თასზე
გასულ შაბათ-კვირას ევროპის ჩემპიონთა თასის პირველი ტურის თამაშები გაიმართა. ათი შეხვედრიდან ერთი გადაიდო, ქართველი ლეგიონერების კლუბების უმრავლესობა კი, სამწუხაროდ დამარცხდა.
19:46 | 16.10.2016 „ლელო-სარასენსი“ დიდ დიღომში პირველად დამარცხდა
საქართველოს ბოლო ოთხი გათამაშების ჩემპიონი „ლელო-სარასენსი“ მეორე წელია რაც საშინაო თამაშებს დიდ დიღომში, საკუთარ „ლელო არენაზე“ ატარებს და დღეს იქ პირველი მარცხი იწვნია.
16:58 | 16.10.2016 ჩელენჯ ქაფი: კაჭარავას ლელო და 4 დებიუტი
საქართველოს ნაკრების შუამარბმა დავით კაჭარავამ კიდევ ერთხელ დაამტკიცა, რომ საუკეთესო ფორმაშია და ჩელენჯ ქაფის წლევანდელი სეზონის პირველივე მატჩში ლელო დაამიწა.
15:27 | 15.10.2016 ბათუმის ქვიშის რაგბი - „მსოფლიო რაგბის“ საუკეთესოების ჩამონათვალში
„მსოფლიო რაგბი“ ნოემბერში იმ ტურნირების ჩამონათვალს გამოაქვეყნებს, რომლებმაც მსოფლიოში რაგბის განვითარებასა და პოპულარიზაციაში უდიდესი წვლილი შეიტანეს.
11:03 | 15.10.2016 „მასხარებმა“ „სტად ფრანსე“ არ დაინდეს (+VIDEO)
2016/2017 წლების ჩელენჯ ქაფის გახსნით მატჩში, ლონდონში „ჰარლიქუინსმა“ ზურაბ ჟვანიასა და გიორგი მელიქიძის „სტად ფრანსეს“ 7 ლელო დაუდო და 43:21 დაამარცხა.
17:44 | 14.10.2016 „ბ“ ლიგაში ფინალისტები გაირკვა
საქართველოს ჩემპიონატის ჭაბუკთა „ბ“ ლიგაში პირველობისათვის ქუთაისის „ბაგრატი“ და თბილისის „ლელო“ იბრძოლებენ.
14:18 | 14.10.2016 პრო დ2: მჭედლიძე ისვენებს, 4 სასტარტოშია
საფრანგეთის მეორე ელიტარული დივიზიონის - პრო დ2-ის მე-7 ტური დღეს ხუთი თამაშით დაიწყება. გუშინ ლაშა ლომიძის „ბეზიე“ „პერპინიენს“ უნდა შეხვედროდა, თუმცა მატჩი კვირისთვის გადაიდო.
13:44 | 14.10.2016 ჩემპიონთა თასი იწყება [+სთრიმი]
დღეს საღამოს, თბილისის დროით 22:45 საათზე ევროპის ყველაზე პრესტიჟული საკლუბო ტურნირი, ჩემპიონთა თასი იწყება.