ფეხბურთი

17:11 | 14.07.2017 | ნანახია 3638 - ჯერ

ევროპა ლიგას წილი უყარეს

უეფას შტაბ-ბინაში ევროპა ლიგის მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპის წილისყრა გაიმართა. უკვე ცნობილია, თუ ვისთან ითამაშებენ წამყვანი საფეხბურთო ჩემპიონატების წარმომადგენლები – “მილანი”, “ფრაიბურგი”, “ბილბაო”, “მარსელი”...

გუნდები შემდეგნაირად დაწყვილდნენ:

პსვ ეინდჰოვენი (ჰოლანდია) – ოსიეკი (ხორვატია) / ლუცერნი (შვეიცარია)

ნორჩეპინგი (შვედეთი) / ტრაკაი (ლიტვა) – შკენდია (მაკედონია) / ჰიკ (ფინეთი)

კრასნოდარი (რუსეთი) – სლოვანი (სლოვაკეთი) / ლუნგბუ (დანია)

შტურმი (ავსტრია) / მლადოსტი (მონტენეგრო) – ფენერბაჰჩე (თურქეთი)

პანათინაიკოსი (საბერძნეთი) – გაბალა (აზერბაიჯანი) / იაგელონია (პოლონეთი)

შემროკ როვერსი (ირლანდია) / ბოლესლავი (ჩეხეთი) – ყაირატი (ყაზახეთი) / შკენდერბეუ (ალბანეთი)

აუსტრია (ავსტრია) – პროგრესი (ლუქსემბურგი) / აელი (კვიპროსი)

დინამო (ხორვატია) – ვადუცი (ლიხტენშტეინი) / ოდ გრელანდი (ნორვეგია)

დინამო (რუმინეთი) – ბილბაო (ესპანეთი)

ოლიმპიკი (უკრაინა) – პაოკ (საბერძნეთი)

არკა (პოლონეთი) – ფერენცვაროში (უნგრეთი) / მიდტიულანდი (დანია)

ოსტერსუნდსი (შვედეთი) / გალათასარაი (თურქეთი) – ინტერი (აზერბაიჯანი) / ფოლა (ლუქსემბურგი)

ბორდო (საფრანგეთი) – კალიუ (ესტონეთი) / ვიდეოტონი (უნგრეთი)

მაკაბი (ისრაელი) / რეიკიავიკი (ისლანდია) – პანიონისი (საბერძნეთი) / გორიცა (სლოვენია)

ვალეტა (მალტა) / უტრეხტი (ჰოლანდია) – ჰოგესუნდი (ნორვეგგია) / ლეხი (პოლონეთი)

კრაიოვა (რუმინეთი) – მილანი (იტალია)

ბრონდბიუ (დანია) / ვაასა (ფინეთი) – ჰაიდუკი (ხორვატია) / ლევსკი (ბულგარეთი)

გენტი (ბელგია) – ალტახი (ავსტრია) / დინამო (ბელარუსი)

ასტრა (რუმინეთი) / ზირა (აზერბაიჯანი) – ოლექსანდრია (უკრაინა)

ევერტონი (ინგლისი) – რუჟემბეროკი (სლოვაკეთი) / ბრანი (ნორვეგია)

აბერდინი (შოტლანდია) / შიროკი ბრიეგი (ბოსნია) – აპოლონი (კვიპროსი) / ზარია ბალტი (მოლდოვა)

ირტიში (ყაზახეთი) / ცრვენა ზვეზდა (სერბეთი) – სპარტა (ჩეხეთი)

ბეითარი (ისრაელი) / ბოტევი (ბულგარეთი) – მარიტიმუ (პორტუგალია)

ზენიტი (რუსეთი) – ტრენჩინი (სლოვაკეთი) / ბნეი იეჰუდა (ისრაელი)

მარსელი (საფრანგეთი) – ოსტენდე (ბელგია)

ფრაიბურგი (გერმანია) – ვალური (ისლანდია) / დომჟალე (სლოვენია)

კორკ სიტი (ირლანდია) / აეკ (კვიპროსი) – რაბოტნიჩკი (მაკედონია) / დინამო მინსკი (ბელარუსი)

ჟელეზჩინარი (ბოსნია) / აიკ (შვედეთი) – ბრაგა (პორტუგალია)

ლიეპაია (ლატვია) / სუდუვა (ლიტვა) – სიონი (შვეიცარია)

ევროპა ლიგის მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპის მატჩები 27 ივლისსა და 3 აგვისტოს გაიმართება.

ინტერი   1 - 0    ფოლა

შემადგენლობა

მოვლენები

ირტიში    1 - 1    ცრვენა ზვეზდა

შემადგენლობა

მოვლენები

ქაირათი   1 - 1    სკენდერბეუ

შემადგენლობა

მოვლენები

მაკაბი თ. ა.   3 - 1    რეიკიავიკი

შემადგენლობა

მოვლენები

რუჟომბეროკი   0 - 1    ბრანი

შემადგენლობა

მოვლენები

რაბოტნიჩკი   1 - 1    დინამო

შემადგენლობა

მოვლენები

შკენდია   3 - 1    ჰიკ

შემადგენლობა

მოვლენები

კალიუ   0 - 3    ვიდეოტონი

შემადგენლობა

მოვლენები

ალტახი   1 - 1    ბრესტი

შემადგენლობა

მოვლენები

ბრონდბიუ   2 - 0    ვაასა

შემადგენლობა

მოვლენები

ლიეპაია   0 - 2    სუდუვა

შემადგენლობა

მოვლენები

ვადუცი   0 - 1    ოდი

შემადგენლობა

მოვლენები

გაბალა   1 - 1    იაგიელონია

შემადგენლობა

მოვლენები

ჰეუგესუნდი   3 - 2    ლეხი

შემადგენლობა

მოვლენები

იოსტერსუნდი   2 - 0    გალათასარაი

შემადგენლობა

მოვლენები

აპოლონი   3 - 0    ზარია

შემადგენლობა

მოვლენები

ვალეტა   0 - 0    უტრეხტი

შემადგენლობა

მოვლენები

ასტრა   3 - 1    ზირა

შემადგენლობა

მოვლენები

პროგრესი   0 - 1    აელ

შემადგენლობა

მოვლენები

ბეითარი   1 - 1    ბოტევი

შემადგენლობა

მოვლენები

ნორჩიოპინგი   2 - 1    ტრაკაი

შემადგენლობა

მოვლენები

სლოვანი   0 - 1    ლიუნგბიუ

შემადგენლობა

მოვლენები

ტრენჩინი   1 - 1    ბნეი იეჰუდა

შემადგენლობა

მოვლენები

ჰაიდუკი   1 - 0    ლევსკი

შემადგენლობა

მოვლენები

შტურმი   0 - 1    მლადოსტი

შემადგენლობა

მოვლენები

კორკი   0 - 1    აეკ

შემადგენლობა

მოვლენები

ოსიეკი   2 - 0    ლუცერნი

შემადგენლობა

მოვლენები

აბერდინი   1 - 1    შიროკი ბრიეგი

შემადგენლობა

მოვლენები

ჟელეზნიჩარი   0 - 0    აიკ

შემადგენლობა

მოვლენები

პანიონიოსი   2 - 0    გორიცა

შემადგენლობა

მოვლენები

ფერენცვაროში   2 - 4    მიდტიულანდი

შემადგენლობა

მოვლენები

შემროკი   2 - 3    ბოლესლავი

შემადგენლობა

მოვლენები

ვალური   1 - 2    დომჟალე

შემადგენლობა

მოვლენები

დინამო   0 - 0    რაბოტნიჩკი

შემადგენლობა

მოვლენები

ლიუნგბიუ   0 - 0    სლოვანი

შემადგენლობა

მოვლენები

ტრაკაი   0 - 0    ნორჩიოპინგი

შემადგენლობა

მოვლენები

ვაასა   0 - 0    ბრონდბიუ

შემადგენლობა

მოვლენები

ბოლესლავი   0 - 0    შემროკი

შემადგენლობა

მოვლენები

სუდუვა   0 - 0    ლიეპაია

შემადგენლობა

მოვლენები

ჰიკ   0 - 0    შკენდია

შემადგენლობა

მოვლენები

ბრესტი   0 - 0    ალტახი

შემადგენლობა

მოვლენები

ლევსკი   0 - 0    ჰაიდუკი

შემადგენლობა

მოვლენები

მიდტიულანდი   0 - 0    ფერენცვაროში

შემადგენლობა

მოვლენები

ბრანი   0 - 0    რუჟომბეროკი

შემადგენლობა

მოვლენები

აიკ   0 - 0    ჟელეზნიჩარი

შემადგენლობა

მოვლენები

ზარია   0 - 0    აპოლონი

შემადგენლობა

მოვლენები

აეკ   0 - 0    კორკი

შემადგენლობა

მოვლენები

ზირა   0 - 0    ასტრა

შემადგენლობა

მოვლენები

ოდი   0 - 0    ვადუცი

შემადგენლობა

მოვლენები

ბნეი იეჰუდა   0 - 0    ტრენჩინი

შემადგენლობა

მოვლენები

უტრეხტი   0 - 0    ვალეტა

შემადგენლობა

მოვლენები

გალათასარაი   0 - 0    იოსტერსუნდი

შემადგენლობა

მოვლენები

ფოლა   0 - 0    ინტერი

შემადგენლობა

მოვლენები

ბოტევი   0 - 0    ბეითარი

შემადგენლობა

მოვლენები

ლუცერნი   0 - 0    ოსიეკი

შემადგენლობა

მოვლენები

სკენდერბეუ   0 - 0    ქაირათი

შემადგენლობა

მოვლენები

ლეხი   0 - 0    ჰეუგესუნდი

შემადგენლობა

მოვლენები

დომჟალე   0 - 0    ვალური

შემადგენლობა

მოვლენები

აელ   0 - 0    პროგრესი

შემადგენლობა

მოვლენები

მლადოსტი   0 - 0    შტურმი

შემადგენლობა

მოვლენები

იაგიელონია   0 - 0    გაბალა

შემადგენლობა

მოვლენები

ცრვენა ზვეზდა   0 - 0    ირტიში

შემადგენლობა

მოვლენები

გორიცა   0 - 0    პანიონიოსი

შემადგენლობა

მოვლენები

შიროკი ბრიეგი   0 - 0    აბერდინი

შემადგენლობა

მოვლენები

ვიდეოტონი   0 - 0    კალიუ

შემადგენლობა

მოვლენები

რეიკიავიკი   0 - 0    მაკაბი თ. ა.

შემადგენლობა

მოვლენები

სარეკლამო ადგილი - 25
710 x 104
Loading...

კომენტარები (4)

კომენტარის გამოქვეყნებისთვის, გთხოვთ გაიაროთ ავტორიზაცია ან რეგისტრაცია

FB ავტორიზაცია
19:13 | 14.07.2017
babuna18 (215)

ტორპედო ზენიტი კარგი საყურებელი იქნებოდა

17:35 | 14.07.2017
levani82 (39916)

Ashley Young

იცოდნენ მესამე ეტაპზე ძლიერები რომ შეხვდებოდნენ და ამიტომ გავარდნენ ისე მეორე ეტაპზეც ამათთვის ძლიერები იქნებოდნენ

ზენიტიო, გენტიო და პანათინაიკოსიო

17:55 | 14.07.2017
Ashley Young (44)

ამათთვის ყველა ძლიერია

17:23 | 14.07.2017
Ashley Young (44)

არავინ არ გვყავს, მარა ისე მაინც ვთქვა, კულტურისთვის

17:21 | 14.07.2017
Ashley Young (44)

არ გაგვიმართლა რა. უკეთესიც შეიძლებოდა მეტოქედ

სტატისტიკა
ევროპის ლიგის კვალიფიკაცია - ტური 2
  • 12 ივლისი, 2017
  • ინტერი 1 - 0 ფოლა
  • 13 ივლისი, 2017
  • ირტიში 1 - 1 ცრვენა ზვეზდა
  • ქაირათი 1 - 1 სკენდერბეუ
  • მაკაბი თ. ა. 3 - 1 რეიკიავიკი
  • რაბოტნიჩკი 1 - 1 დინამო
  • რუჟომბეროკი 0 - 1 ბრანი
  • შკენდია 3 - 1 ჰიკ
  • კალიუ 0 - 3 ვიდეოტონი
  • ბრონდბიუ 2 - 0 ვაასა
  • ალტახი 1 - 1 ბრესტი
  • ლიეპაია 0 - 2 სუდუვა
  • იოსტერსუნდი 2 - 0 გალათასარაი
  • ჰეუგესუნდი 3 - 2 ლეხი
  • აპოლონი 3 - 0 ზარია
  • ვადუცი 0 - 1 ოდი
  • გაბალა 1 - 1 იაგიელონია
  • ვალეტა 0 - 0 უტრეხტი
  • ასტრა 3 - 1 ზირა
  • პროგრესი 0 - 1 აელ
  • ნორჩიოპინგი 2 - 1 ტრაკაი
  • ბეითარი 1 - 1 ბოტევი
  • სლოვანი 0 - 1 ლიუნგბიუ
  • ჰაიდუკი 1 - 0 ლევსკი
  • შტურმი 0 - 1 მლადოსტი
  • ტრენჩინი 1 - 1 ბნეი იეჰუდა
  • ჟელეზნიჩარი 0 - 0 აიკ
  • კორკი 0 - 1 აეკ
  • აბერდინი 1 - 1 შიროკი ბრიეგი
  • ოსიეკი 2 - 0 ლუცერნი
  • პანიონიოსი 2 - 0 გორიცა
  • ფერენცვაროში 2 - 4 მიდტიულანდი
  • შემროკი 2 - 3 ბოლესლავი
  • ვალური 1 - 2 დომჟალე
  • 20 ივლისი, 2017
  • დინამო - რაბოტნიჩკი
  • ლიუნგბიუ - სლოვანი
  • ტრაკაი - ნორჩიოპინგი
  • ვაასა - ბრონდბიუ
  • ბოლესლავი - შემროკი
  • სუდუვა - ლიეპაია
  • ჰიკ - შკენდია
  • ბრესტი - ალტახი
  • ლევსკი - ჰაიდუკი
  • მიდტიულანდი - ფერენცვაროში
  • ბრანი - რუჟომბეროკი
  • აიკ - ჟელეზნიჩარი
  • ზარია - აპოლონი
  • აეკ - კორკი
  • ზირა - ასტრა
  • ოდი - ვადუცი
  • ბნეი იეჰუდა - ტრენჩინი
  • უტრეხტი - ვალეტა
  • გალათასარაი - იოსტერსუნდი
  • ფოლა - ინტერი
  • ბოტევი - ბეითარი
  • ლუცერნი - ოსიეკი
  • სკენდერბეუ - ქაირათი
  • ლეხი - ჰეუგესუნდი
  • დომჟალე - ვალური
  • აელ - პროგრესი
  • მლადოსტი - შტურმი
  • იაგიელონია - გაბალა
  • ცრვენა ზვეზდა - ირტიში
  • გორიცა - პანიონიოსი
  • შიროკი ბრიეგი - აბერდინი
  • ვიდეოტონი - კალიუ
  • რეიკიავიკი - მაკაბი თ. ა.
ევროპის ლიგის კვალიფიკაცია - ტური 3
  • 27 ივლისი, 2017
  • დინამო - ბილბაო
  • პსვ -
  • -
  • კრასნოდარი -
  • - ფენერბაჰჩე
  • პანათინაიკოსი -
  • -
  • აუსტრია -
  • დინამო ზ -
  • ოლიმპიკი - პაოკ
  • არკა -
  • -
  • ბორდო -
  • -
  • -
  • კსუ - მილანი
  • -
  • გენტი -
  • - ოლექსანდრია
  • ევერტონი -
  • -
  • - სპარტა
  • - მარიტიმუ
  • ზენიტი -
  • ფრაიბურგი -
  • -
  • - ბრაგა
  • - სიონი
  • მარსელი - ოსტენდე
  • 3 აგვისტო, 2017
  • - პსვ
  • -
  • - კრასნოდარი
  • ფენერბაჰჩე -
  • - პანათინაიკოსი
  • -
  • - აუსტრია
  • - დინამო ზ
  • ბილბაო - დინამო
  • პაოკ - ოლიმპიკი
  • - არკა
  • -
  • - ბორდო
  • -
  • -
  • მილანი - კსუ
  • -
  • - გენტი
  • ოლექსანდრია -
  • - ევერტონი
  • -
  • სპარტა -
  • მარიტიმუ -
  • - ზენიტი
  • ოსტენდე - მარსელი
  • - ფრაიბურგი
  • -
  • ბრაგა -
  • სიონი -
  • 5 გოლი
  • რიჩმონდ ბოკი (ცრვენა ზვეზდა)
  • 4 გოლი
  • ოაკობ პოულსენი (მიდტიულანდი)
  • ბესარტ იბრაიმი (შკენდია)
  • ჯერარდ ბი გოუა გოჰოუ (ქაირათი)
  • მარკო სკეპოვიჩი (ვიდეოტონი)
2.911573